WEEK IN REVIEW

Geçtiğimiz haftanın öne çıkan haberlerine birlikte göz atalım

alexander-wang_2000x1125-1940x1091

adidas’tan haber var

adidas tasarımcılar ile gerçekleştirdiği güçlü işbirliklerine Alexander Wang ile devam ediyor. Ayrıca markanın Stella McCartney ile yaptığı işbirliğinin yeni yüzü ünlü model Karlie Kloss.

adidas continues to expand its designer collaborations and the newest of them is Alexander Wang. In addition to this, supermodel Karlie Kloss is the new face of adidas x Stella McCartney collection.

HyperFocal: 0

Louis Vuitton renk değiştirdi

Fransız lüks modaevi Louis Vuitton poşet ve kutularında kullandığı koyu kahverengine elveda diyor ve “Imperial Saffron” adını verdiği turuncu renkli yeni paketleri ile bizi selamlıyor. Kurdele detaylarında ise kobalt mavi dikkat çekiyor.

French luxury house Louis Vuitton is waving goodbye to its iconic dark brown colour and replacing it with another iconic colour of the brand, imperial saffron. The new packages will come with this colour with cobalt blue ribbons on them.

Gianni

Antonio Banderas Gianni Versace’yi oynayacak

1997 yılında Miami’deki evinde öldürülen Gianni Versace’nin hayatı film oluyor. Çekimlerine Aralık ayında başlanılması planlanan filmde Gianni Versace’yi, 55 yaşındaki İspanyol aktör Antonio Banderas oynayacak.

Shot dead in his Miami house in 1997, the iconic designer Gianni Versace’s life is to be put on screen. Scheduled to start being filmed on December 2016, the 55-year-old Spanish actor Antonio Banderas will play the role of the designer.

kylie-jenner-beauty-routine

Kylie Cosmetics büyüyor

Hayli büyük dudakları ile güzellik algımızı sorgulatan Kylie Jenner geçtiğimiz aylarda çıkarttığı dudak kalemi ve rujlarına bir de far paleti ekledi. Snapchat hesabından ilan ettiğine göre üç far paleti daha yolda.

Confusing our minds about the ideal size of our lips, Kylie Jenner continues to expand her cosmetics empire with her new eye shadow palettes. She has just launched one bronze palette, and announced on her Snapchat that three more palettes are on the way.

taylorkanye

Taylor Swift’e şok

Kanye West’in yeni albümü “The Life of Pablo”nun en dikkat çeken şarkılarından biri olan “Famous”ta kendisine ithafen söylenen sözlerden rahatsızlık duyan Taylor Swift 2009’da gerçekleşen müzik ödülleri töreninde başlayan ancak sonradan tatlıya bağlanan Swift-West düşmanlığında yeni bir perde açmıştı. Bu perdenin kapanışını ise West’in Swift’i arayarak şarkı sözlerini önceden onaylattığı videoları Snapchat hesabından yayınlayan Kim Kardashian oldu. #KimExposedTaylorParty etiketi ile paylaşılan twitler ve fotoğraflar ise haftanın eğlencesi oldu.

On his latest album, The Life of Pablo, Kanye West has this most-talked-about song “Famous” on which he raps about his former enemy, Taylor Swift. Earlier this week, Swift told that she is not happy with the lyrics of that song. After Swift’s remarks, Mrs. West a.k.a Kim Kardashian West uploaded videos of Kanye calling Taylor on the phone, and asking her prior consent about the lyrics of “Famous” on her Snapchat. This caused a huge buzz on social media with the hashtag #KimExposedTaylorParty.

 

 

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *