LOOK: DISTRESSED JEANS

DSC_0466 (1)

İçinde kendimi en iyi hissettiğim parçalardan biri tartışmasız jean pantolonlar. Normalde bu kadar kesik modelleri sevmesem de bu pantolonun cool tavrına bunu yakıştırdım doğrusu. Tabii yine kendi stilime uygun bir şekilde bir çift topuklu ile cool görünüme biraz da feminenlik kattım. Cevahir’de gerçekleştirdiğimiz “Stiline Güvenen Gelsin” etkinliğinin üçüncü gününde giydiklerim işte tam da böyleydi. Sizin de yolunuz bugün ve haftasonu o taraflara düşerse 15:00-19:00 saatleri arasında mutlaka yanımıza uğrayın! Hem sohbet edelim, hem de bol bol hediyeler kazanın.

Wearing

Zara SS16 jeans, Zara SS16 knit, H&M top and earrings, Schutz SS16 shoes, Parfois necklace

DSC_0451 (1)-side

DSC_0458 (1)

DSC_0456 (1)

fashiononboard

3 Comments

 1. Merhaba Rüya,
  Seni uzun zamandır severek takip ediyorum ve kendine özgü tarzını çok beğeniyorum. Ayrıca, moda kosundaki bilginin birçok bloggerdan daha fazla olduğunu ve yeni trendleri yakında takip edip kendi trazına uygulamaya çalıştığını düşüyorum.
  Aslında şunu demek istiyorum; Youtube’da makyaj bloggerları bile alış-veriş videoları paylaşıp, stil önerileri veriyorlar. Bence bu tarz videoları senden daha iyi kimse yapamaz o yüzden sende her ay düzenli olarak alış-veris videolari, favori parcalarim gibi paylasımlar yapmalısın. Eger bu nacizane önerimi dikkate alıp bu tarz videolar çekersen hem beni hemde birçok takipçini çok mutlu etmiş olursun 🙂
  Sevgiler…

 2. Rüya Hanım Merhabalar,
  Kombininize bayıldım 🙂
  Yalnız jean i ben zara mağazalarında bulamıyorum, sizden referans istesem yardımcı olabilir misiniz 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *