Yel-lo!

Merhaba merhaba merhaba!
Sarı detaylı gömleğim yeni sezon, Mango. Kolye yeni sezon, Topshop. Gözlüğüm Vogue Eyewear. Çantam Marni’nin H&M için hazırladığı koleksiyondan.
Yarın siz bu satırları okuduğunuzda ben muhtemelen yine son sürat çalışıyor olacağım ve bu aralar bol bol güzel enerjinize ihtiyacım var. Şimdilik kaçıyorum!
Siz de bu arada üç arkadaşımla beraber Rio’ya gitme fikri aklıma çok yattı Rüya, bu program tam benlik diyorsanız, elinizi çabuk tutup Vogue Eyewear sayfasından Style Miles‘a kaydolun ve kazanmaya hazır hale gelin derim. 
H-e-double l-o!
While you are reading these sentences, I will possibly working like full throttle as usual. 
Wearing new season Mango shirt with new season Topshop necklace, Vogue Eyewear shades and Marni for H&M collection jelly bag.
Need your nicey vibes, am literally under water. BB for now.
In the meantime, if you believe going to Rio with three of your best friends is a good idea, then go ahead, visit Vogue Eyewear’s web site and enroll to the Style Miles platform nooww. 

fashiononboard

27 Comments

  1. Son zamanlarda bacakların baya incelmiş gibi geldi bana. Şortları sana ayrı bir yakıştırır oldum. Spora mı gitmeye başladın yada başka özel birşey mi yapıyorsun?? Çok merak ettim. Kısa bir sürede gözle görülür büyük bir fark var sanki :))

    • beslenme seklimi tamamen degistirdim diyebilirim 🙂 onun etkisiyle vucuttaki yag orani olmasi gereken araliga dustu, simdi iki haftadir da powerplate'e gitmeye basladim 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *