Old Town

İstanbul’un en güzel yerlerinden birinde geçirdiğim Pazar gününden hepinize merhaba.
Gömleğim yeni sezon, Mango. Kolyem ve yüzüklerim der-liebling. Bu yazın vazgeçilmezi olmaya aday flip-floplarım Tkees. Çanta Louis Vuitton ve gözlükler Persol. 
Momijiler Bessie & Buddy, bywonderland‘den.
I am totally in love with the Old Town, each and every historic place in Istanbul is so peaceful for me. This Sunday I visited the Blue Mosque/Sultanahmet Camii.
Wearing new season Mango shirt with der-liebling necklace and rings, Tkees flip-flops, Louis Vuitton bag and Persol shades. Momijis Bessie & Buddy, from bywonderland.

 
 

  

fashiononboard

26 Comments

 1. ruyaaaa galiba deliler gibi aradıgım bir seyi su an sende goruyorum gomleginin icinde kalp yaka strapless mi var? Dogru goruyorsam nerdennnn ?? ben böyle transparent gömleklerin icine askılı veya duz strapless giymekten nefret ediyorum deliler gibi senin üstündeki gibi bir sey (yanılmıyorsam)arıyorum cevaplarsan cok sevinirimmm

 2. her seyiyle cok hossun ruyacim gomlek ariyorum seni boyle tiril tiril gordugumden beri mangoya bakicam hemen cok rahat gorunuyorsun bu tarzini pek seviyorum;)

 3. genç kızların kendi tarzını yaratma çabası hayatta en takdir ettiğim şey..Ancak tarz olmak için illa marka giyinmek şart değil..Bu özenti içinde olduğunuzu sahte LV çantanızdan hemen anlayabiliyorum.. Taklit ürünler kullanıp kullanmayacağınıza karışmam elbette, ama gerçekmiş gibi marka ismi vermenizi doğru bulmuyorum..

  • yetenek denmez buna sanırım, eski bir LV(france) çalışanı olarak tecrübe olabilir ancak…Ayrıca ben Rüya Hanım'ın samimiyetine inanıyorum… Kendisi orijinal parası vererek satın almıştır belki de..kimbilir 🙂

 4. bu insanlar neyin kafasını yaşıyorlar anlamak çok güç.başarılı işler çıkartan insanları takdir etmek yerine anca oturdukları yerden ahkam keserek ego tatmin etmeye çalışırlar.
  Harikasın Rüya Büyüktetik!!

 5. Okuduğunuz kitabın ismi nedir acaba? İlham verici sözler bulunuyor gibi gözüküyor ama ,teşekkürler 🙂

 6. buralara bir de senin fotoğraflarınla bakmak çok güzel geldi, gömlek süper olsaymış 🙂

 7. Merhaba fotograf makinasi ve lensin modelini soyleyebilirseniz cok sevinirim:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *