WINGS FOR LIFE

Paris’e ve devamı gelecek olan Paris postlarına kısa bir ara vererek döner dönmez ayağımın tozuyla gittiğim Antalya’ya doğru hareket edelim. Dedim ya paylaşılacak çok şey var!

Mayıs’ın ilk günlerinde PUMA ile birlikte Wings For Life World Run kapsamında geliri omurilik felci araştırmalarına bağışlanacak olan global koşu için Antalya’ya uçtuk. “Koşamayanlar için koşma” sloganıyla Nihan, Can ve ben bir haftasonu için akla gelebilecek üç bambaşka insan olarak bu önemli sorumluluk projesinde yer almış olmanın verdiği mutluluk ve yakaladığımız süper frekans ile unutulmaz iki güne imza attık. 
Gelelim yazın habercisi ve iki günümüzü özetleyen fotoğraflardan bazılarına…

“Running for those who can’t”
A global voluntary organization I had a chance to be a part of thanks to PUMA

Let’s pause Paris pictures for a little while and have a look at my weekend in Antalya. Nihan, Can and I, the three Musketeers, had the proud chance to run for Wings for Life World Run which aims to provide fund for those who suffer from spinal cord injury. 

So here are some of our pictures of our lovely and pretty active weekend with PUMA.

Otele geldiğimizde bizi bekleyen güzelliklerden bazıları. Koşu ayakkabıları bugüne kadar denediğim en rahat ve en performans odaklı ayakkabılar. Modelin tam ismi Mobium Elite Speed. Özellikle yaz öncesi yürüyüş ve koşu antrenmanlarına ağırlık verdiyseniz bu modeli muhakkak deneyin derim./ Some of the PUMA goodies which welcomed us in our hotel rooms. These running shoes, named Mobium Elite Speed, are by far the best running shoes I have ever experimented, highly recommended.

İlk gün port’taki aktivitelerde giydiğimiz modeller ise süet modeller. Hepsi birbirinden şık, günlük hayatta da keyifle kullanılacak cinsten./ We had some leisure time at the port on the first day and our PUMA Suede sneakers accompanied us during daily activities.

Ve asıl gün, 4 Mayıs Pazar günü. Türkiye saatiyle 13:00’te başlayacak koşu için Türkiye’nin ve dünyanın da dört bir yanından gelmiş olan insanları görmek, aynı amaç uğruna koşmak gerçekten mutluluk vericiydi. Bir yandan barkovizyonda dünyanın dört bir yanından canlı performanslar gösterildi.100 km’lik iddialı parkur öncesi anı ölümsüzleştirdik./ And there comes the day! On May 4th at 1pm local time we were running-ready with our PUMA goodies!

Koşu sonrası uçağımıza gidene kadar şehri “Gingerella”larımızla turladık, güzel havanın tadını çıkardık ve senenin ilk ve en lezzetli mısırlarını yedik./ Prior to our flight, we indulged ourselves with the most delish corns on the planet and had a sightseeing tour with our “Gingerella”s.

PUMA Türkiye ailesine bu önemli global projenin katılımcılarından biri olma fırsatını bana verdikleri için çok teşekkürler! Bir sonraki koşuda görüşmek dileğiyle!
A heartfelt thanks to PUMA Turkey for giving me the chance to become a part of this important project! Hoping to see you again next time!

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *