Hashtag NYE Hashtag Outfit


2014’ün ilk postundan hepinize merhaba! 
Bu aralar biraz
dinlenme ve inziva sürecinde seyrettiğimden blog’la pek haşır neşir
olamadım, farkındayım. Yine de hala her gün girip yeni post var mı diye
göz attığınız için çok çok teşekkür ederim!!!
Yılbaşı gecesi son dakika market alışverişi esnasında telefonda çekilen bu fotoğrafı 2014’e yumuşak bir geçiş gibi farz edelim, ben de bu esnada yeni postlar
için kolları sıvıyayım.
Sizi seviyorum, iyi ki varsınız ve mutlu yıllar!
Herşey mükemmel olsun!!!
Yılbaşı gecesi cupcake berem, yıllaaar evvel aldığım Mango payetli ceketim, H&M Conscious koleksiyonundan clutch’ım, Zara bluzum ve Zara cigarette jean’im ile yepyeni Louboutin’lerimi giydim. Daha sonra ayakkabıları daha detaylıca paylaşacağıma söz veriyorum! 
Hola from the veeery first post of 2014!
I know I am a bit lazy about posting these days but I am just taking some time off to clear my mind and will come back with a number of brand new posts. And a huge thank you goes to you who have been clicking on FOB to see if there are any updates on daily basis. You guys are great!!!
In the meantime, let’s have a quick look at my NYE outfit. The pic was taken during our last minute market shopping. I was wearing my Mango sequined jacket that I bought like ages ago, Zara top and Zara cigarette jeans, H&M Conscious clutch and – there it goes – my brand new Loubis!
Will post the detailed picture of my babies soon I promise.
Cheers and let’s rock this year!!!

fashiononboard

10 Comments

  1. her şeyine bayıldım Rüya! Ayakkabılar çok güzel gözüküyor, detayları bekliyorum 🙂 Mutlu, sağlıklı ve başarılı bir sene diliyorum ve öpüyorum 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *