Early NYE Dinner w/ Friends

Yeni yıl yaklaştıkça yılbaşı davetleri de hız kazandı. Yılbaşı zamanı zaten benim en sevdiğim zaman olduğu için açıkçası bu durumdan hiç şikayetçi değilim. Cumartesi akşamı arkadaşlarımızla beraber erken yılbaşı yemeği için buluştuğumuzda yeni sezon Zara dantel detaylı bluzumla siyah pijama pantolonumu eşleştirdim. Yıllardır çok özel zamanlarda kullanmaya bayıldığım küpelerim La Perla, ayakkabılarım ise pek sevgili Louboutin Pigalle’lerim.
So it is New Year’s time aka my favorite time of the year.
Here is the outfit from an early NYE dinner we shared with our friends last Saturday. 
Top Zara (new season) combined with pj pants from Mango. Earrings from La Perla and there goes my all time faves – black Pigalle pumps.

fashiononboard

16 Comments

  1. bu stilin ardından sanırım herkes senden küpe takmanı isteyecek. Ve bence istemelilerde zaten.Zira aşırı zarif ve classy gözüken bu stilin altına imzanı atmış bulunuyorsun:)
    sevgiler gizemxx

    • sevgili gizem, yorumun icin cok tesekkurler 🙂 aslinda ben de kupe takmayi cok seviyorum ancak malesef basimda muthis bir agri yapiyor bir sure sonra. garip degil mi? yine de daha siklikla kullanacagim, soz 🙂

  2. kaşların harika…nasıl alıyorsun?yada aldırıyormusun?yada boyuyormusun?:)

    • kaslarimi kendim aliyorum, bobbi brown'un kas kalemi ile bos kalan yerler olursa boyuyorum. kas kaleminin adi "mohagony" diye geciyor. cok sevgiler!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *