BERLIN BERLIN

İlk Almanya seyahatim ve Berlin seyahat listemde ilk sıralarda yer alan Avrupa şehirlerinden biri. Uzun süredir görmek istediğim bu şehri, geçtiğimiz sezon Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında çok keyifli günler geçirdiğimiz Mercedes-Benz Türk ekibi ile birlikte keşfedecek olmak ise ayrı heyecan verici. 

Defile takvimini görür görmez hemen valizimi hazırlamaya başlıyorum. Oldukça ilginç ve keşif dolu bir yolculuk beni bekliyor. İlk gün defile alanına girmeden önce kurulan alanın önünde blog için hızlı birkaç kare çekiyoruz. Defile alanının kurulumu genel olarak İstanbul’dakine oldukça benziyor. 
Berlin post’ları devam edecek, hatta devamında da bu moda rüzgarını arkamıza almışken Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’dan da henüz paylaşamadığım karelerle devam edelim.
It was my first trip to Germany and Berlin was always my priority on my places-to-see list. It was pretty lovely to discover this beautiful city with Mercedes-Benz Turk, whom we worked together for Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul last season. I was super excited to explore the city with this lovely clique and enjoy German fashion brands, discover their fashion sense. On the first day, we took these photos in front of the fashion week area. The set up was very similar to the one in Istanbul. Berlin posts will continue, followed by the photos I did not have a chance to share with you yet from Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul.
Wearing 
Hangout Karaköy kimono, Zara top and trousers, Bodrumlu handmade leather sandals, O bag, Ray-Ban round metal sunglasses

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *