#MBFWI OUTFIT IV

Yeni sezon Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’a sayılı günler kala geçtiğimiz sezonki kıyafetlerimden yayınlamadığım son iki post ile bu heyecanlı haftaya geri sayım yapmak istiyorum.

Bu sefer biraz deneysel bir dokunuşla kıyafetimi tamamlamak istedim. İtiraf etmeliyim ki benim gibi genel uyumu seven insanlar için zıt bir bitiş yapmak her zaman çok da kolay olmayabiliyor. Ancak bu sefer, pastel tonlardaki bu kaftanı ve içindeki beyaz yazlık elbisemi siyah bir çerçeveye oturtarak Mart ayında gerçekleşen moda haftası için görünümümü biraz daha kışlık bir hale getirmiştim. Arada bir kıyafetlerime böyle yoruma açık iddialılığa sahip dokunuşlar yapmaya devam edeceğim. Umarım siz de beğenmişsinizdir. 
There is a little time left for the next Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul and I am counting down the days with my not-published-before looks from the previous fashion week. This time I am adding a little experimental touch by finishing a pastel look with some midnight black suede boots and a black leather clutch. The contrast between the colours makes a nice wintery statement. I will definitely go on trying some bold things with my outfits I promise. Hope you like it as much as I did.
Wearing 
Machka coat, Zara dress and shawl, Mango boots, Miu Miu sunglasses, O bag

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *