A Beautiful Sunday

Hepinize merhaba! Bu sefer fotoğraf konusunu biraz abarttığımızın farkındayım ama ayrım yapamadığım için hepsini paylaşmak istedim. Çok gezdiğim, çok dinlendiğim ve çok eğlendiğim bir dört günün sonunda yeni bir haftaya başlıyor olmak çok acıklı. Hele bu sabahki kahvaltı fotoğraflarımıza bakınca hemen o ana geri dönmek istiyorum. 
Gelelim neler giydiğime; gömleğim yaklaşık 3 sene kadar önce Zara’dan aldığım bir gömlek. Taytım ve spor ayakkabılarım Topshop, parkamı geçen sezon Pull&Bear’den almıştım. Neredeyse uyurken bile takacak kadar çok sevdiğim kolyem yeni, der-liebling. Yüzüklerim Quqla ve H&M. Hepimize mutlu haftalar! Pazartesi için güç toplamaya gidiyorum ben.
Jello clique! I know the photos are a bit of exaggeration but could not decide which one to upload- because I love them all- so went ahead with the whole package. Hope you enjoy my Sunday pleasure as much as I do. Actually the past four days was full of fun, relaxation, party, and everything. The ones who follow me from Twitter, Instagram or Vine already know my schedule but will share the photos in the following days here as well. 
Let’s go ahead with my outfit; wore my Zara shirt (bought like 3 years ago) with Topshop leggings and wedged sneakers. Parka from Pull&Bear (last season). The gorge necklace is by der-liebling and rings from Quqla and H&M. 
Now, if you will excuse me, I need to go and get ready for my Monday-coma. Cheers.

fashiononboard

12 Comments

  1. Ah harikasın! İyi ki tüm fotoğraflarıa paylaşmışsın.Çok hoş görünüyorsun.Ayrıca kolyene de bayıldım.Çok tatlısın!

    Özge.

  2. rüya sende fotoğraflarda şahanesiniz:)
    özel olacak ama ne iş yaptığını, nerede çalıştığını söyleyebilir misin?

  3. ne yalan söyliyim uzun zamandır uğramamıştım bloğuna daha doğrusu uzun zamandır blog takip edemiyorum, bendeki eski postlardaki yorumlarından tıkladım tesadüfen, bravo çok beğendim tüm postları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *