WEEK IN REVIEW

j-w-anderson-netaporter

Geçtiğimiz haftanın ön plana çıkan konularına hızla göz atıyoruz.

J.W. Anderson Net-a-Porter için kapsül koleksiyon hazırlıyor

İngiliz tasarımcı Jonathan Anderson kadın ve erkek stilinin birleştiği nokta olarak gördüğü gömleklere yeni bir soluk getiriyor ve lüks alışveriş sitesi Net-a-Porter için değişik formlardan oluşan altı parçalık bir gömlek koleksiyonuna imza atıyor.

For the luxury shopping site net-a-porter, British fashion designer Jonathan Anderson is launching a capsule collection consisting of six different styles of shirts. According to the designer, “shirting is where the man and the woman meet”.

Kendall Jenner_Calvin Klein

Kendall Jenner tekrar Calvin Klein reklam kampanyasında

Son dönemin en çok aranılan modellerinden Kendall Jenner, Calvin Klein’ın İlkbahar/Yaz 2016 kampanya görselleri için fotoğrafçı David Sims’in objektifine “Calvin’lerimin içinde güçlüyüm” mesajı içeren birbirinden iddialı pozlar verdi.

Kendall Jenner is one of the hottest supermodels of the new era and she is heating up things for the Spring/Summer 2016 advertisements of Calvin Klein. Underlining the statement “I am strong in #mycalvins”, Kendall poses for the famous fashion photographer, David Sims.

Gucci_Alessandro Michele_Harvey Nichols

Gucci artık Harvey Nichols’da

İstinye Park ve Nişantaşı mağazalarının yanısıra artık Gucci’nin koleksiyonları Kanyon’da bulunan Harvey Nichols’da da satışa sunulacak.

In additıon to its Istinye Park and Nisantasi boutiques, Gucci will sell its collections at Harvey Nichols, which is located inside of Kanyon shopping mall.

Naomi-Campbell-ASAP-Rocky-Pop-Magazine-Spring-2016-Cover-Photoshoot02-side

Guess A$AP Rocky ile geri dönüyor

Son yılların en başarılı rap şarkıcılarından A$AP Rocky, Amerikalı denim markası Guess ile İlkbahar/Yaz 2016 sezonu için özel bir koleksiyona imza atıyor. Koleksiyondan dev logolu parçalar ile Naomi Campbell ve A$AP Rocky’yi POP dergisinin İlkbahar/Yaz 2016 sayısında özel bir çekimde görüyoruz.

A$AP Rocky, one of the most popular rap singers so far, is having a collaboration for the American denim brand. With pieces from A$AP Rocky x Guess collection, Naomi Campbell and A$AP Rocky himself posed for POP Magazine’s Spring/Summer 2016 issue.

Stella McCartney-mosphere, Model

Stella McCartney erkek koleksiyonu hazırlıyor

Stella McCartney kendi adını taşıyan ve kadın kreasyonları tasarladığı markasına 2010 yılında çocuk koleksiyonunu eklemişti. İlkbahar-Yaz 2017 sezonu için ise Stella McCartney ilk erkek koleksiyonunu modaseverler ile buluşturuyor olacak. Defilenin hangi şehirde yapılacağı ise henüz açıklanmadı.

Stella McCartney is moving into menswear and will launch her first collection for Spring/Summer 2017 season. It will be the first new line for the eponymous label since 2010, when it launched its childrenswear collection. The city that the show will take place is not yet confirmed.

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *