Vitamin C

Günaydın!
Bugün benim için gerçekten çok önemli ve çok heyecanlı bir gün, çünkü bugün uzun süre üzerinde çalıştığımız yeni blog tasarımının sizlerle buluşma günü! Aslına sadık kalarak hayal ettiğim tasarımı oluşturmak emek istedi, ancak sonuç beni çok ama çok mutlu etti! 
Blog’un yeni yüzünü umarım sizler de beğenir ve keyifle okumaya devam edersiniz. 
Bu arada fark edeceğiniz üzere havaların iyice ısınmasını fırsat bilerek artık iyice yazlık ayakkabılara- en azından gündüz- geçiş yapmış durumdayım ve ciddi ciddi yazı iple çekiyorum. Bu aralar turuncu ve mor bana renk olarak çok iyi geliyor. Geçen yaz aldığım bu ayakkabılar da bu sebeple ikinci bir şans yakaladılar.
Hepinize kucak dolusu sevgiler, harika bir hafta olsun!

Morning y’all!
Today is a really important and exciting day for me as I am launching the new face of fashiononboard and sharing our hard work with you guys. The concept is still the same, we did not play with the roots but everything has a more modern and elegant look right now. Hope you will love it as much as I did and continue enjoying the content.
Regarding the outfit, you will see that I am already on my summer stillettos here- at least during daytime and I am very much enjoying the lovely weather. Honestly, I cannot wait for summer! These days I am very much getting along with purple and orange so these orange heels won a second chance and the rubber hit the road!
Wearing Zara stillettos and jeans, both last season, Topshop tee, Ipekyol jacket,  
Zeyy Jewelry bracelet and American Apparel clutch.

 

fashiononboard

7 Comments

  1. DARLING♡
    harika olmus blog tasarimi! gule gule kullan 🙂
    ve sen-herzamanki gibi- cok guzelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *