#TBT TO SUMMER DAYS

Instagram’da #tbt fotoğraflarına nasıl da alıştık değil mi? Madem bugün günlerden Perşembe, ben de blog’da bir #tbt post’u hazırlayayım dedim. Dolu dolu geçen bir yılın sonuna yaklaşırken fotoğraf arşivimi karıştırmaya bayılıyorum ve geriye dönüp baktığımda bu yıl geçirdiğim güzel günleri tekrar doyasıya yaşıyorum. Yaz sonu Pantene teknesinde geçirdiğimiz keyifli dakikalar da bu yıl yaşadığım en güzel anların başında geliyor. O günlere beraber geri dönmeye ne dersiniz? 

Üç tatlı takipçimizle beraber ben, Meriç ve Aslı saç bakımı hakkında fikir alışverişinde bulunduğumuz, bolca güldüğümüz, fotoğrafa doyduğumuz, Bodrum koylarında denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarttığımız bir haftasonu geçirmiştik. 

Kimono : Ceren Ocak Design
Gözlükler/ Sunnies : Ray-Ban Round Metal

Fistolu bluz ve şort : #ruyaxmija yaz koleksiyonundan/ Top and shorts : #ruyaxmija summer collection
Konu saç olunca biz kadınlar için yaz-kış farketmez, dört mevsim boyunca akan sular durur!  Yazın güneş, deniz saçı yıpratıyor. Kış gelince de bu sefer soğuklar başlıyor. Sürekli dış etkenlere maruz kalıp duruyoruz! Yeri gelmişken Pantene’in “tek başına şampuan yetmez” motto’sunu aklıma kazıdığım günden beri saç bakım kremini ihmal etmediğimi de belirtmek istiyorum. Benim saçımda henüz boya yok. Bu bir avantaj biliyorum ancak sürekli saçımı şekillendirdiğim için saçım epeyce yıpranıyor. Şampuan sonrası kullandığım saç bakım kreminin birkaç ekstra dakikamı alsa da ciddi anlamda faydasını görmeye başladım. Ayrıca bir minik tüyo daha paylaşacağım; günlük kullanımda da özellikle saçımın uçlarına saç yağlarından uyguluyorum. Sonra elimde kalan yağı elektriklenen bölgelere sürüyorum. Köklere denk getirmemeye dikkat etmenizi rica ediyorum. Ürün aşırı pratik olduğu için genellikle çantamda taşıyorum. Her arkadaşıma da öneriyorum ve bugüne kadar sözümü dinleyip argan ya da keratin bakım yağını alıp kullanan bütün arkadaşlarım bana teşekkür ettiler! Gerçekten çok başarılı. 
Lütfen notları alalım 🙂

Bu keyifli haftasonu ve güzel anılar için herkese çok ama çok teşekkürler! Şimdi hatırlayınca tekrar yüzüm güldü.
Gülümseyin, çekiyorum! 🙂

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *