SHEER WHITE

Benim için yaz demek renkli birşeyler giymekten çok doya doya beyaz giyebilmek demek. Geçen hafta indirimde denk geldiğim bu beyaz bluz ise herşeyiyle tam da benim aşık olacağım cinsten bir parçaydı ve tabiki tabii ki kendimizi o anda kasada bulduk. Böyle bingo parçaları gerçekten çok seviyorum. 

To me summer is equal to wearing white as much as I can. Last week I bought this new white top with around 30% discount, which made this purchase a “best buy” for me. It was definitely love at first sight and I am really into these kind of “win-win” pieces.
Wearing 
Zara top and jeans, Oysho sandals, çöp(m)adam handmade clutch, Mono Mi Jewels and b bangle (banumuller@gmail.com) bracelets.

fashiononboard

15 Comments

 1. rüyacım çok şıksın ama üstteki anonim arkadaş yanılıyor, ilk yazdığın şekliyle doğru "tabiki"

 2. Merhaba ruya, ben de dün instagramda soran takipcin gibi daily threeyi merak ediyorum, eğer yoksa kendin video çekmeye devam eder misin, güzel oluyordu 🙂

  • telefondaki hafiza problemini bir cozmem lazim once, sonra tabi devam ederim 🙂 hatta ecem'le de devam edebiliriz, ancak daily three bir daha olmayacak.

 3. ruya hanım merhaba
  dun instagrama koymus oldugunuz resimdeki bluzunuz nerden acaba.
  inst. hesabım olmadıgı icin burdan mail gonderiyorum
  simdiden tesekkurler.

 4. Tatliiim beyaz bronz teninde inci etkisi yaratmis resmen ne kadar yakismis. Aslinda boyle klasik bir parcayi bambaska dalda klasik olan jean ile kombinlemen super olmus. Cok opuyorum seni <*

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *