Morning mood

Kendimi size harika postlarla affettirmeme az kaldı, ayrıca beğeneceğinize emin olduğum çok ama çok keyifli bir de işbirliğine imza attık. Detayları önümüzdeki günlerde paylaşıyor olacağım. 
Bu arada en sevdiğim öğün kesinlikle kahvaltı, özellikle fotoğraflarda göreceğiniz Big Chefs’in meyve salatasına ve İspanyol omletine bayılıyorum! 
Transparan mavi clutch Zara, içindeki “Painkillers” metal kutuyu Çeşme’den almıştım. Iphone kılıfını ise babamın bir arkadaşı yurtdışından getiriyor, ilgilenenler bana mail ile ulaşabilirler.  
Şimdilik kaçıyorum ve size harika bir haftasonu diliyorum! 

I am about to publish some really great shots, I am sure you will forgive me and my ongoing addiction for jeans! Plus, there is a new project ahead, so fasten your seatbelts guys! 

Blue transparent clutch is from Zara, the “Painkillers” box inside is something that I bought from a local shop in Cesme. The Hello Kitty iphone case is being sold by one of my daddy’s friends, drop me an email if you are interested! 

Besos! Have a fab weekend! 

fashiononboard

6 Comments

  1. her zamanki gibi harika. her ne kadar sabah modunda olsanda 😛 çok beğendik… sevgiler saliha

  2. uzun zamandır postlara bile bakamamıştım, cennete düşmüş gibi oldum 🙂 rüyaaaa bayıldım o çantaya, gözlüğe, sen tatlı ne zevkli bi şeysin ya :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *