#MICHAELKORSSUMMER LOOK I

Michael Kors moda dünyasında en severek takip ettiğim markaların başında gelir. Markanın hem çağdaş tarzı ile hem de içinde bulunduğumuz dijital çağ içinde göstermiş olduğu öncü tavır ile zamansız bir moda markası yaratma adına gerçekten çok yakından takip edilmesi gereken bir örnek olduğuna inanmaktayım. 
Bu kadar sevdiğim bir marka ile çalışabilmek ise benim için gerçekten bir rüyanın gerçekleşmesinden farksız. Michael Kors’un şu anda mağazalarda bulunan koleksiyonu ile dört tane yazlık kombin önerisi çekimi gerçekleştirdim. Umarım siz de benim kadar bu kombinlerden ve çekimlerden keyif alırsınız!
İlk post, rengi ve modeli ile kalbimi derinden çalan bu turuncu tuvalete ait. Yaz düğünlerinin, özel davetlerin ya da sahilde sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli bir akşam yemeğinin yıldızı olabilecek türden olan bu elbise ile aşk yaşadığımı itiraf etmeliyim. 

Michael Kors has always been one of my favourite brands in fashion industry. Both the creative and contemporary line of the label, and the visionary approach they have through this digital age is a good example of building a timeless fashion republic. 

Having an opportunity of working with them seems like a dream come true for me. I have shot four summer looks for Michael Kors all of which are new season and can be found in stores. Hope you enjoy them! 

First look of our #michaelkorssummer collaboration is with this beautiful mandarin coloured dress which might be the star of any summer wedding, special occasion, or just a lovely dinner on the beach with your loved ones. The colour is pure gorgeousness and the style of the dress is a classy flaunt to your curves. 
Total look : Michael Kors 

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *