MBFWI LOOKS

Yağmurlu bir İstanbul sabahından hepinize günaydın! 
Bu aralar zaman nasıl geçiyor ve ben hızına nasıl yetişemiyorum, anlatamam. Hakikaten hayretler içinde olan biteni izliyorum. Günler mi kısaldı yoksa işler mi çoğaldı emin olamıyorum.
Evet, özür dileyerek, biraz gecikmeli de olsa, sizlerle Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında giydiğim ve Hakan Yıldırım’ın Modagram için özel olarak tasarladığı elbiseleri paylaşmak istiyorum. Tabi ki fotoğraflar defile alanlarından olduğu için telefonun fotoğraf çekme kabiliyetine yenik düştüler ancak, web sitesinden rahatlıkla tüm elbiselere ulaşabilmeniz için her birinin altına linklerini ekliyorum.
Here is a quick wrap up of my looks for Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul. All the outfits belong to the lovely Hakan Yildirim for Modagram collection. 
Hope you enjoy and be inspired! 


İlk günkü tercihim; beyaz renkli, bel bölgesindeki detaylar ile vücut formunu harika gösteren bu elbise. Kendisini uzun bir kolye ile hareketlendirip, somon rengi Pigalle’lerimle kombinledim. Elbiseye buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci gün ilk günün tam aksine simsiyahtım. İnce askılı elbiseyi içine dantelli bir büstiyer giyerek tamamladım. Üstüne biraz maskülen bir hava katmak için de net formlu bir ceket tercih ettim. 
Elbiseye buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü gün biraz daha iddialı ve feminen bir elbise tercih ettim. Tek omuzlu beyaz elbise için ICON34 Agency saçlarımı ve makyajımı tamamen değiştirdi ve beni baştan yarattı. Elbiseye buradan ulaşabilirsiniz.

Dördüncü gün pudra günü. Yaka detayına bayıldığım pudra renkli elbisenin belindeki pencereler yine proporsiyonunuzu en iyi şekilde yansıtacak detaylar. Elbiseyi yine aynı tondaki ayakkabılarla tamamladım, böylelikle kombinin yarattığı algı bütünlüğünü bozmamış oldum.
Elbiseye buradan ulaşabilirsiniz.

Ve son gün! Beşinci günde tercihim kırmızı. Kendimi hiç bu kadar kırmızı görmemiş olabilirim, ama arada bir değişiklik yapmak kesinlikle çok iyi geliyor. Makyajımı yine ICON34 Agency’den Çağdaş Uluçay yaptı. Saçımı ise beş dakikada hazırlayıp beni defileye yetiştiren isim Akmerkez Erdem Kıramer’den İzzet Tabak. Saçla ilgili bana çok soru sorduğunuz için bu ismi not almanızı öneririm 🙂
Elbiseye buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir moda haftası heyecanının daha sonuna geldik. Bir sonraki moda haftasında yeni hikayeler ve kıyafetler ile görüşmek üzere!

fashiononboard

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *