High-Heeled Gardener


Hayatınızın Eylül sayısına hoşgeldiniz!
Bu moda dünyası için yılın en önemli ayıysa bizim için neden öyle olmasın ki? 
Ocak ayı mı yani illa herşeyin başlangıcı? Ya da Pazartesi mi her rejime başlama tarihi? Ben karar verdim, bu ay en büyük en görkemli sayımı hazırlıyorum. Marshata ile dedik ki yıl sonuna kadar bütün hayallerimizi gerçekleştirelim. Neden olmasın? 
Düşünsenize, bugün 25 yaşındayım. 25 yıldır her an, her saniye, her mutlulukta, her acıda kendime yatırım yaptım. Bugüne kendimi hakederek geldim. Siz bugün kaç yaşındasınız? Hayatınızı bir düşünsenize, bunca yıl çarp günle çarp saatle çarp dakikayla ya da hepsini çarp yaşadıklarınla, feda ettiklerinle, kazandıklarınla, kaç yaşındasınız bugün?
Bence bu ay bizim sayımız olmalı! Dolduralım doldurabildiğimiz kadar, parlayalım! Derin bir nefes alın ve atlayın!

Welcome to the September issue of your lives! 
Think about each and every moment you lived in.. I am 25 as of today, but think about what I have been though for all those years. How old do I feel like? How old do you feel like? We have put so much in ourselves. It took so long to be who we are right now. Gained so much, sacrificed too much… So let’s shine today, let’s make it our issue!

Me and my dear blogger friend Marshata decided to make it the most glam issue of 2012 and promised each other to shine and make it a blast reaching out to our dreams till the end of the year. Challange accepted! Take a deep breath and join us!

Top & Heels & Silver choker : Zara
Pink necklace : der-liebling
Bag : Louis Vuitton Speedy 40 with shoulder strap (I am 170cm, for the ones who’s been asking. So the bag is the largest one of the Speedy line. The Keepall 45 was one of my faves, but thought it would be huge when I am not on heels.)

fashiononboard

38 Comments

 1. Iste bu ! Herkes boyle dusunmelı bence,bellı seyler olmamalı ve herkes ozgur olmalı! 🙂
  Kolye cok yakismis.//Buse
  makeitffashion.blogspot.com

 2. eylulu cok sevıyorum bende! hepımız ıcın guzel olsun bu eylul!
  bu arada der lıeblıng kolyeye bayılıyorum ve acılen ıstıyorum!

 3. 2.fotoğraf çok ama çoook şeker!
  Rüya saçlarına ayılıyorum bayılıyorum püf noktaları istiyoruuuz 🙂
  Hepimiz için güzel bir eylül olsun..

 4. Dün,bu kolyeyi nasıl kombinleyeceğini merak ettim demiştim:) Ve harika birşey çıkmış ortaya.Çok şık olmuşsun.

  Sevgiler

  i-fashionbank.blogspot.com

 5. I love the idea of the "September issue of our lives" – it's so true, there's no reason not to make this month the most glamourous of the year. It looks like you're off to a wonderul start so far, this outfit is stunning!
  xox,
  Cee

 6. bu ne kadar güzel bir yazı, ajandama sarılıp eylül ayı itibariyle süper yeni yıl planları yapmak istedim bir anda 🙂 bu arada kolye çok şeker, kimono da çok tarz olsaymış! her zamanki gibi çok hoş görünüyorsun 🙂

 7. 2. fotoğrafa o kadar bayıldım ki ^^

  Yazı o kadar coşkulu yazılmış ki, bir anda kendimi ben neleri yapmak istiyorum, bi yerlere not edeyim şunları kesin yapayım derken buldum 🙂

 8. Gördüğüm en güzel gardener diyebilir miyim? :)) Kimononun geçişli leo deseni dreamy gözüküyor! 25 yaşta kaldım ben artık seneler işlemiyor :p Eylül her seneden farklı olarak hüzünden daha güzel hisler veriyor bana ve evet çok haklısın bu ay bizim ayımız olsun parlayalım hep birlikte!

 9. Bu ay dogumgunu ayim, bana sorarsan hissettigim yas bazen 25 bazen 27. ama daha fazla degil. gel gor ki nufus kagidi bir parca daha buyuk 🙂
  Leopara bayilirim ama hepsine degil. Analatamadigim bir seciciligim var. Senin bu pembe leopara bittim, zaten degrade gecise sahip desenleri, tonlari pastelse bayiliyorum.

  http://www.stylishtimes.net

 10. yaş mevzusuna biraz alakasız kaldım ama birkaç seneye aranıza katılırım 😛
  diğer yandan bu ay gerçekten hayatımın en efsanevi "sayı"larından birini çıkartmaya çalışıyorum 🙂 o kadar haklısın kii! tavsiyene uyunca gelip de bir haber vermemek olmaz diye düşündüm 😀

  kolyeler & kimono müthiş! ve sana inanılmaz yakışmış 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *