Get your glit on.

Çimlere basabildiğiniz ve arkadaşlarınızla güneşi batırdığınız bir Pazar gününden daha güzel birşey varsa o da nedir tam olarak bilemiyorum. 
Pazarın yıldızı son dönemdeki yani obsesyonum “türban”ım. Zeynep Köseoğlu’nun StylishTimes için hazırladığı kapsül koleksiyonundan bir parça ve neredeyse evde bile takıyorum. Aşk böyle birşey. 
Can’t think of a better Sunday than hopping on the grass and watching the sunset with your besties. This was one of those days yesterday. The star of the day was definitely my latest obsession, sequined “turban”. This is one of the best pieces of the gorge capsule collection Zeynep Koseoglu designed for StylishTimes. Pure love. I am kinda wearing it even with my pjs on. 
Gömlek/Shirt : Mango (Yeni/New)
Pantolon/Pants & Shoes/Pumps : Zara (Geçen sezon/Last season, hala indirimde bulunabilir/both can be found on sale)
Yüzükler/Rings : Quqla 

fashiononboard

23 Comments

  1. Ruyacim pazar icin o gomlek o ayakkabilar fazla olmus. Gittigin yer bir davet vs degilse tabii.

    • Cok tesekkur ederim! Kiyafet "glam-boho" konseptli bir kiyafet. Agirlik merkezi hem yuze yakin oldugu hem de oldukce isiltili bir parca olmasi sebebiyle turbanda ve farkedeceginiz gibi bir gizli yildiz daha var, o da cicekli pantolon. Bu tip durumlarda tamamlayici aksesuarlar belli belirsiz tutulursa goze hos bir butunluk carpar. Denemenizi tavsiye ederim, sonuctan memnun kalacaksiniz 🙂

  2. Çanta bence de pek olmamış, siyah minik rugan uzun askılı düz bir çanta daha uyumlu olurdu, yine sade olur göze batmazdı.. Bu çanta da güzelmiş, başka kombinlerde hoş olabilir..

  3. bu gömleği hiç üstünden çıkarma tamam mı o kadar güzel görünüyor ve hiçbir mangoda bulunmuyor ki sende her gördüğümde bayılıyorum 🙁

  4. gömleği kesinlikle çıkarma çok yakışmış:)hiçbir mangoda bende bulamadım,,blogun çok güzel bende bağımlılık yaptı:)

  5. insan sondan ikinci fotografı gorunce senı tatlı sımarık demek ısteyebiliyor.kombin bana göre olmasa da ben zaten sana bakmaya geldim.masallah =)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *