FNO Aftermath

Bir FNO çılgınlığını daha geride bırakmış bulunuyoruz. Geçen sene Nişantaşı, bir önceki sene Bağdat Caddesi ve bu sene de İstinyepark’taydım. Ofisime daha yakın olduğu için benim adıma çok faydalı bir karar oldu bu. Twitter üzerinden de gönüllü FNO elçisi olarak gördüklerimi sizlerle paylaştım, umarım sizler de keyif almışsınızdır. Bu sene dikkatimi çeken şu oldu; herkes inanılmaz büyük bir özenle bu geceye hazırlanmıştı. İstinyepark’ta ciddi bir şıklık yarışı vardı. Bu beni çok mutlu etti, en azından insanların ciddi ciddi kıyafetlerine özendikleri bir günün olması çok hoş. Dün o kadar yorulmuşum ki bu sabah hiç uyanamayacağımı düşündüm. Ama neyse ki bugün Cuma ve akşam acil dinlenmem lazım!

 
Ecem ile buluşmalarımızdan sonra ne giydiğimizle ilgili fazlaca soru geldiği için 
bol bol fotoğraf çektik.

Güzeller güzeli ZET de İstinyepark’taki H&M’in düzenlediği stilini yarat yarışmasında jüriydi. Gördüğüm kadarıyla aralarında gerçekten iddialı kombinler de var. ZET’in işi zor. Sanırım sonuçlar bugün açıklanıyor, takipte kalın derim.

 Ve tabiki sevgili Aysun da oradaydı! Kıyafetine ba-yıl-dım!

Here are the pictures from the Vogue Fashion’s Night Out in Istanbul. This year I decided to hit the night at Istinyepark and it was superb!

fashiononboard

18 Comments

 1. cok güzelsin rüya !! etegine ayakkabilarina ve o basic beyaz tshirtüne bayildim !!
  cok zevklisin…
  bence istanbuldaki vfno kesinlikle burda düsseldorfta düzenlenenden coooook daha
  eglenceli gecmise benziyo..
  burda markalarin düzenledigi hic bir aksiyon olmadi..
  cok sansilisiniz.. gecenin güzel gecmesine sevindim.. simdiden iyi dinlenmeler
  kocamannnn kisses for you !!!

 2. Hic avize gibi falan degilsin Ruya gibi olmussun 🙂 Az önce Aysun'un postta gordum geldim hemen buraya iyice zayiflıyo musun gunden gune miss gibi olmussun! 🙂

 3. Çok çok çok eğlenmişsinizdir umarım 🙂
  Keşke gelebilseydim ama yani zor imkan benimki, ama kesin kararlıyım seneye nolursa olsun geliceeem 🙂
  Ciiden'e katılıyorum ben de 🙂 Eğerse avize olmakta kararlıysan da Best Chandelier ever'sın 🙂 Gerçi ben severim antika avizeleri 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *