Bodrum Chronicles – Part III

Gelelim Bodrum seyahatimizin belki de en renkli kısmına. Türkbükü‘ndeki gece turumuz sırasında bol miktarda takı ve eğlence stoğu yaptıktan sonra tahta köprünün oradaki tezgahlardan birinde sevgili Filiz Hanım ile tanıştık. Aşağıda göreceğiniz herşeyi ve daha fazlasını kendileri keçelerden yapıyorlar. İlk başta sadece tatlı kızı bu güzelliklerden faydalanabiliyormuş. Sonra onun tavsiyeleri ile Filiz Hanım yaptıklarını bizlerle de paylaşmaya başlamış; çok da iyi yapmış doğrusu 🙂

Bazı müşterilerinin inanılmaz yaratıcı olduğunu söylüyorlar. Ayakkabısının bir tekine kedi diğer tekine fare takanlar varmış :)

Bu balkabaklarından Halloween için toplu siparişler almışlar ve ürünlerini Amerika’ya göndermeye hazırlanıyorlar! 🙂

Ürünler bunlarla sınırlı değil; şarap şişeleri için smokinli giysilerden tutun çocuk odaları için süper tatlı aynalara varana kadar herşeyi bulabiliyorsunuz!

 Ben aldığım kirazları beyaz espadrillerimle kullandım, sonuç muhteşem 🙂

Kendilerine ulaşmak isterseniz irtibat bilgileri şöyle;
“El emeği ıvır-zıvır” Cadı
Filiz Erdoğu
+90 532 256 89 48
+90 539 769 45 20
Here is the most colorful post of the Bodrum trip. While walking around Turkbuku, we came across to this shopboard. The story behind is as lovely as the staff itself 🙂 Ms. Filiz Erdogu is creating these lovely accessories for her lovely daughter and one day her daughter encourages the mommy to sell these during summer time. The thing got bigger and now their pumpkins (see above) will be travelling to USA for Halloween!  If you wish to contact them, please find their mobile numbers and mail adresses above.

fashiononboard

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *