BILSTORE TAKEOVER

Cuma, Cumartesi, Pazar. 
Berlin seyahatim öncesinde haftanın en sevdiğim günlerini Bilstore kombinlerim ile BİLSTORE’un instagram hesabından paylaşmıştım. Neler giymişim, nerelere gitmişim bir de buradan bakalım mı?

11 Aralık, Cuma

Galata’dayım. Burada iki toplantım akşam ise arkadaşlarımla erken bir yılbaşı yemeğim var. Kıyafet seçimim ise hem cool, hem klasik, hem de Cuma’ya yakışacak derecede spor. T-shirt, kazak ve yağmurlukta tercihim Fred Perry‘den yana.

Toplantılarda hala klasik yöntemleri kullanmayı seviyorum. Bu konuda dijitalliğe geçmemeye kararlıyım. Rich&Vibrant defterim de üzerindeki iddialı mesaj ile yanımda. Malum ilhamın nereden geleceği belli olmaz!
Kıyafetime hareket katan aksesuarlarım ise çok sevdiğim Banu’nun markası der-liebling‘in Bilstore için özel olarak hazırladığı koleksiyondan.


12 Aralık, Cumartesi

Mağazaların gizli kahramanları olan mağaza çalışanlarının özel bir günü var, 12 Aralık Mağazacılar Günü. Hepsi birbirinin bu özel gününü kutluyor, patronlar çalışanlar ile beraber özel videolar çekiyor, çalışanlar o gün mağazalara çocuklarını getirebiliyorlar. Bazı AVM’ler kırmızı halı ile çalışanlarını karşılıyorlar. Bu güzel günde ben de hem Zorlu’daki Bilstore çalışanlarına merhaba demek istiyorum, hem de yılbaşı alışverişlerime başlıyorum. 

Yılbaşı ruhuna girdiğim bugünde tüm detaylarım da pırıl pırıl! Üzerimde Eleven Paris‘in ışıltılı sweatshirt’ü, ayağımda ise Superga’nın rahat ayakkabıları var.

Spitfire gözlüklerim ile dekor ananasların uyumu inanılmaz tatlı değil mi?
13 Aralık, Pazar

Yoğun haftanın ardından biraz tembellik ettiğim, ama aslında edemediğim ve bol bol fotoğraf çekip yine çalıştığım Pazar günlerini seviyorum. Güne her zaman kahve ile başlıyorum. Buradaki kahve mug’ım Happy Jackson marka.

Kahvaltı için Moda’dayım. Üzerimde oldum olası çok sevdiğim Kate Moss’a atıfta bulunan Eleven Paris sweatshirt’üm ve Cheap Monday bomber ceketim var.
Berem Fjallraven, çantam ise Fjallraven‘in en çok sevilen ürünlerinden olan mini Kanken’in kiremit kırmızısı rengi. Ayakkabılarım ise Nike‘ın Ultra Force modeli.

I took over Bilstore’s instagram account for three days between December 11-13 and here you can see all my outfits with their direct links to the website. 
For those who do not heard of Bilstore before, it is one of the best and most well-known concept stores in Turkey. 
Enjoy!

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *