BEAUTY : ANTI-CELLULITE

Selulit ile savas

Selülit muhtemelen hepimizin, tüm kadınların, insanlığın, geçmişimizin, geleceğimizin en büyük kabusu. Selülit oluşumu için genetik faktörler, stres, beslenme, hareketsiz yaşam gibi bir sürü sebep saymak mümkün. Hepsi de birbirinden doğru maddeler tabii. Açıkcası selülit konusunda önerilen hiçbir krem ya da tedavi yönteminin yüzde yüz işe yaradığına inanmıyorum. Ancak yine de kozmetikten ve yan ürünlerden destek almaktan da geri kalmıyorum. Bu sebeple de benim amatör olarak deneyip sevdiğim ürünleri bir post’ta toplamak istedim. Sizin de işe yarar yöntemleriniz varsa yorum olarak bırakmayı unutmayın!

selulit_giderici_yontemler_ruya buyuktetik

1.StriVectin-TL vücut sıkılaştırıcı krem (Sephora’larda ve seçili eczanelerde mevcut. Eczane listesine buradan ulaşabilirsiniz.)

2.CelluBlue selülit karşıtı ufak ve elastik aparat. Kullanımı kolay. Vakum mantığı ile çalışıyor. Bacaklarınız varisli ya da damarlarınız cilt yüzeyinize yakın ise doktorunuza sormanızı tavsiye ederim. Ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

3.Lierac inceltici ve vücut kontürünü düzeltici jel krem (Seçili eczanelerde mevcut, satış noktalarına buradan ulaşabilirsiniz.)

Bütün bunların yanı sıra beslenmenin, uykunun ve her gün düzenli olarak kilonuzun gerektirdiği miktarda su tüketmenin önemini de unutmayın. Kendinize ne kadar kaliteli yatırım yaparsanız, cildiniz de bedeniniz de size o kadar olumlu yanıt verecektir.

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *