Welcoming summer with BNG

Çarşamba akşamı “Yaza Merhaba” partisinde BNG‘nin Suadiye’deki mağazasında İlkbahar/Yaz koleksiyonu “Feel My Soul“u yakından inceleme fırsatı bulduk. 
Harika bir canlı müzik eşliğinde çok keyifli bir akşam geçirdik. 
BNG aslında dünya çapında tanınan ve Avusturalya, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, İspanya ve İsviçre’de showroomları bulunan bir Türk markası. Tasarımları sade ama güçlü bir stile sahip. Dolayısıyla BNG tasarımlarıyla çok iddialı olmak da sizin elinizde, sakin bir şıklık yakalamakta.

Davetin evsahibi ve BNG’nin yaratıcısı Nilgün Gürel ile birlikte
Nilgun Gurel is the creator and designer of BNG

Canım Nilüfer’imle birlikte.

Davet için bu sezon altın dönemini yaşayan, yurtdışından aldığım somon tonlarındaki ceketimi spor-şık bir kombinin ana parçası olarak kullandım. Nude tonlardaki MaxMara ayakkabılar ile bu renkli ceketi daha da ön plana çıkarttım. 
For this spring evening event the coral jacket was the perfect choice. Combined them with my nude MaxMara pumps to divert the attention fully to the jacket.

Ve son olarak, Effect PR’dan tanıdığımız sevgili Arzu Mildan ile birlikte. 
Biz davette çok güzel vakit geçirdik, umarım siz de fotoğraflardan aynı keyfi alırsınız!
  
This Wednesday evening I was invited to the summer party at BNG store in Suadiye, Istanbul and had a chance to review the new Spring/Summer collection “Feel my soul”. BNG is a Turkish brand but actually known almost worldwide. The brand has showrooms in Australia, Germany, Hong Kong, Italy, Japan, Spain and Switzerland. 
The event was so lovely with live music played by a trio, wine and delish appetizers. 
We had so much fun! Hope you enjoyed the pics as well!

fashiononboard

11 Comments

  1. Ceketin coook guzeeeeel !!! Rengi,modeli bayildim ve sana cok yakismis gercekten..guzel bir outfit olmus 🙂
    Sevgiler,
    elipsworld-elipsworld.blogspot.com

  2. Ceketin rengi, modeli bir de takılarının stil sahibi uyumuna hayran kaldım canım 🙂 makyajın ve saç modelin de çok sana özgü, her fotoğrafta ayrı beğeniyorum aşırı yakışıyor 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *