Wearing NOthing

Hava 35 derece, nem %70. Tabiki giyinmek değil dolabın önünden geçmek bile istemiyor canım. Bu aralar böyleyim hep. 

Hasır yüzükler Yalıkavak Çarşı’sındaki Hep Güzelim adlı butikten. Harika bileklikler de vardı, yolunuz düşerse mutlaka bakın.
Peace charm’lı bileklik B Bangle, pembe neon bileklik Desa, yeşil zımbalı bileklik Begart, kahverengi süet bileklik Topshop (eski sezon). Gözlük de favorim Persol.
Highly hot and humid days in Istanbul. Do not even want to take a glimpse inside of the closet. So this is my uniform nowadays. 
Rings from a local boutique in Yalikavak, Bodrum called Hep Guzelim. Peace charmed bracelet from B Bangle, neon pink bracelet from Desa, green studded one is from Begart and the brown suede one is from Topshop- extremely old season. Shades from my personal fave Persol.

fashiononboard

14 Comments

 1. Bu sıcaklarda ben de öğleyim bilekliklerimi bile tutamıyorum kolumda eve girdiğim gibi hemen bileklikler kutuya 🙂

 2. İlk fotograf ne kadar masum cıkmıs cok begendim:) Sen yine iyi uzun kollu sayılabilecek bir t-shirt giymişsin bende o da yok.
  Sadeliğin arm partyle cosmus yine, süper:)

  p.s.Hala sac post bekleniyor biliyosunn

  Ciaoo

 3. senınle aynı ruh halını paylasan cok ınsan war sakın uzulme:) mumkunse cıplak gezıcem ben bu ara 🙂 ama bu duyguda bıle tarzını bozmaman sahane:) bayıldım

  begumyagci.blogspot.com

 4. Çok haklısın rüya'cım hep aynı sıkıntılar ben bide yazları saçımdan çok sikayet ediyorum ne güzel senin saçlarının doğal hali çok güzel duruyor. Benimki ne dalgalı ne düz garip bir formda olduğu için yazın uğraşmak çok bunaltıcı geliyor.

 5. Bu yaz sıcaklarında jean shortlar ve salaş bluzlar benim de kurtarıcım oluyor ama insan gerçekten dakikalarca dolabın başında durup ne giysem diyebiliyor 🙂 ben de herkes gibi saçlara hayranım, saçlar kadar çapraz asılan çanta, oje & aksesuar uyumu da çok tarz ve göz alıcı canım 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *