UNFORGETTABLE MOMENTS

Anlar özeldir. O anları hatırlatan anılar ise en az onlar kadar özeldir. Bugün benim için çok önemli bir kararı sembolize eden PANDORA bilekliğim ile sizi tanıştırmak istiyorum.

Bu yılın başında hobimi tam zamanlı işim haline getirmek üzere hayatımı kökten değiştiren önemli bir karar aldım, biliyorsunuz. Beş yıllık kurumsal hayatımı geride bırakarak, mutlu olduğum bu işi, yani blog’umu tek işim haline getirmeye karar verdim. Alıştığım düzenimi değiştirip yeni bir düzene, bir dünyaya adım attığım o gün için PANDORA bilekliğime beyaz taşlardan oluşan dünya sembolünü ekledim. Bu kararı vermek benim için çok kolay olmadı. Cesaret gerektiren bir karardı. Bunun için evrenin bana gönderdiği mesajları dinledim. Hayatın size birşeyler fısıldadığına inananlardan olmuşumdur. Doğru zaman geldiğinde ise cesaretimi topladım ve bu adımı attım. İşte bu ritim değiştiren karar için PANDORA bilekliğime evrenin ritmini sembolize eden siyah detaylı sembolü ekledim. Evet cesaret gerektiren bir karardı bu, ancak mutluluğumun bunda gizli olduğunu içten içe hep biliyordum. Bunun mutluluğumun anahtarı olduğunu kendime hep hatırlatmak için kilit ve anahtar sembolünü bilekliğime ekledim. Blog’umu ilk açtığım zamandan bu yana hep bir hayalim vardı. O da blog’u dünya çapında bilinen bir marka haline getirebilmek. İşte bunu bana hiç unutturmasın ve beni hep daha çok çalışmaya teşvik etsin diye beyaz taşlarla süslü kraliyet tacı gözüme ilişti. Blog’umun hikayesini anlatan PANDORA’mda onun da yeri mutlaka olmalı dedim. 
Sonuncu ve en özel sembolü, yani kalp sembolünü de ailem ve sizin için ekledim. Çünkü ailemin desteği ve sizin sevginiz olmasaydı bu hikaye bu asla bu kadar tam olamazdı. 
Siz de paylaşmak istediğiniz unutulmaz anlarınızı, hayatınızı değiştiren kararlarınızı yorum kısmına yazarsanız, okumaktan mutluluk duyacağım.
Herşey için sonsuz teşekkürler, hep beraber daha da güzel ve unutulmaz anlar biriktirmek dileğiyle… 

Bileklik/Bracelet : PANDORA 


There some moments in your lives. Some special, some unforgettable moments. Things that remind you of those special moments are also as valuable as those moments themselves. Today I will introduce you to my PANDORA bracelet- a beautiful symbol of one of those unforgettable moments in which I made an important decision. A decision that changed my life.

As you already know, by the beginning of this year, I made this life changing decision to quit my full time job and decided to earn my life as a full time blogger. After having five years in corporate life, I finally decided that blogging was the only thing that could make me happy. The world symbol on my PANDORA bracelet comes as a symbol for jumping out of my comfort zone and starting to build a new life for me. This was a decision that needed a lot of courage. For a while, I followed the hints of the universe that are being dropped for me to find them out. I truly and totally believe that the whole system always leaves you some hidden messages and if you have the eyes, you find them and if you have enough courage, you follow them. This rhythm changing decision is being symbolised with the rhythm of the universe symbol on my PANDORA bracelet. I knew I had to put a really huge amount of courage into this decision but I also knew that this was my key to happiness. And here comes the heart and key symbol as a lovely reminder on my wrist that this path will take me to my happiness. When I decided launching my own blog, I had a dream. I always wanted this blog be known and welcome internationally. To remind me to work for this goal more, I added the crown symbol on my PANDORA bracelet.

And the last and most important symbol is dedicated to my family and to my followers. It is the heart symbol which stands for the support I always have had from my family and the love that comes from you, my followers. Without these two, all of this story will not come true.

I will be more than happy to read if you also would like to share your unforgettable moments with me by leaving a comment to this post. 

Thank you for everything! Let’s live more beautiful and unforgettable moments together!

fashiononboard

6 Comments

  1. En basından beri takipte olan biri olarak takdir ediyorum basarılarını Ruyacım, yolun hep acık olsun

  2. MERHABALAR, uzun süredir sizi takip eden biri olarak son ıkı üç aydır belkide hayal kırıklığımın en büyüğünü bu yazınızda yaşıyorum. neden bu kadar reklam kokan bir post??? bu kadar reklam kokan ürünler ve aksesuarlar?? sahicilikten uzaklaşan her yazınız beni gerçekten çok büyük bir hayal kırıklığına uğratıyor, ve samimiyetten uzaklaştıkçada sadece üzülüyorum. bu sadece sizin değil bir çok blogger için geçerli. lütfen bunu yapmayın . iyi çalışmalar diliyorum. v.

    • icten yorumunuz ve takibiniz icin oncelikle cok tesekkurler. tum dunyada bloggerlar ve markalar onemli isbirliklerine imza atiyorlar, siz de takip ediyorsunuzdur. bu noktada aslinda boyle onemli markalarla isbirligi yapabiliyor oldugum icin beni uzunca suredir takip eden bir izleyici olarak mutlu olmanizi dilerdim. cunku bilmenizi isterim ki buraya yayinladigimin cok daha fazlasi kadar reddettigim projeler oluyor. sadece reklam kaygisi ile hareket eden bir insan hicbir zaman olmadim cunku blog benim gozbebegim. ayni yukaridaki hikayede de anlattigim gibi.. ben neye inaniyor, neyi kalben seviyor, neyi sizlerle paylasmayi icime sindiriyorsam, o projeye burada inanarak yer veriyorum. belki bir de bu acidan bakmayi denersiniz 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *