TOG Bazar

Salı günü, üniversitede öğrenciyken gönüllü olarak bir projesinde de görev aldığım Toplum Gönüllüleri Vakfı‘nın Esma Sultan Yalısı’ndaki kermesine katıldım. TOG Bazar adı altında bir sürü markaya ev sahipliği yapan organizasyon çok keyifliydi. 
Twitter hesabımdan da takipçilerimle beğendiğim ürünleri paylaştım; kermese katılan takipçilerim de bu önerilerimi değerlendirmiş ve alışverişlerini tamamlamışlar. Ben Yoo İstanbul’da Pera Bulvarı’nın davetine yetişmek için Esma Sultan’dan ayrılırken 1.200’üncü konuk giriş yapıyordu!

Chez-Bo standında karşılaştığım sevgili Ceylan’ın kıyafeti ve özellikle de neon ceketi sizce de harika değil mi?Ayrıca ceketin içindeki desenlere dikkat! 

On Tuesday, Toplum Gonulluleri Vakfi (Community Volunteers Foundation) organized a bazaar at Esma Sultan Yalisi where you can enjoy the perfectly beautiful Bosphorus view while shopping for a meaningful cause.
I also took part as a volunteer in TOG’s organizations when I was a university student. While I was rushing out to go to another event at Yoo Istanbul hosted by the online shopping web site, Pera Bulvari, the 1.200th participant was checking in to the bazaar. Such a successful organization, isn’t it!

fashiononboard

9 Comments

  1. İşten mi ayrıldın:( inanmıyorum..Ben de onu soracaktım eventler a nasıl izin alıyorsun diye…Hayırlısı olsun senin için..Zaten çok yoğundu nefes alamıyorum diyordun çalışmaktan..

  2. ben de tahmin etmistim bu kiz nasil geziyor bu kadar cok demek ki isten ayrilmis diye 🙂 hayirlisi olsun Ruya'cim dedigin gibi guzelliklere vesile olsun:) bu arada ceylan capanin ceketi guzelmis gercekten ama sen de cok hossun cnm 🙂

  3. bende şaşırdım Rüyacım, çünkü birçok aktivitede gördüm seni postlarda diyordum nasıl gidiyor iş varken. Hayırlısı olsun cnm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *