THE SOUL OF LE MARAIS

Artık Paris‘i ne kadar sevdiğimi anlatmaya gerek kalmadı diye düşünüyorum. Neredeyse iki sözümden biri Paris’e olan aşkım!

Marais ise, Paris’te Saint Germain‘den sonra en çok sevdiğim ikinci muhit. Seyahatlerinizden birinde bir tam gününüzü mutlaka Marais’ye ayırmanızı ve buranın altını üstüne getirmenizi mutlaka tavsiye ederim. Semtin bohem ruhuna uygun kıyafetler seçmeyi ihmal etmeyin! İkinci el mağazalara da mutlaka göz atın. 
Bu arada yeri gelmişken, blog’daki bazı değişiklikler sebebiyle kısa bir süre yeni post girişi yapamayacağım. Ancak mümkün olan en kısa sürede geri döneceğime söz veriyorum. Bu esnada beni instagram, snapchat ve twitter üzerinden @ruyabuyuktetik adı ile takipte kalmayı unutmayın!
Hepinize kucak dolusu sevgiler!
Needless to say that Paris is my favourite city in the world since one out of my two words consists of my love for Paris! Marais is my second favourite neighbourhood after Saint Germain and here are some shots we took around the neighbourhood during our latest trip. You should definitely spare one whole day to discover Marais and do not forget to put on your most bohemian look!
By the way, as we are renewing fashiononboard, I will not be able to publish new posts for a little while. In the meantime, do not forget to keep in touch with me through instagram, snapchat and twitter. My address is @ruyabuyuktetik.
Much love and kisses!
Wearing
Zara AW 15 cardigan, Mudo hat, H&M top, GAP jeans, Adidas Stan Smith sneakers, American Apparel clutch

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *