Sun is shining, the weather is sweet

Günaydın hepinize!
Bugün yine H&M loves music koleksiyonundan devam ediyorum. 
Jean gömlekler gardırobumda çok şans verdiğim parçalardan değil aslında ama bu koleksiyondaki jean gömlek rengi ve modeliyle kalbimi çalmayı başardı. Gömlek aslında kolsuz, yani yazın rahatlıkla birşeylerin üzerine önü açık şekilde kullanılacak türden. Siz de kaçırmayın derim. Rengarenk bileklikler de yine H&M loves music koleksiyonundan, tam festivallik! Gözlüklerim de H&M‘den, birkaç hafta önce almıştım.
Good morning fellas!
Moving ahead with what I picked from the H&M loves music collection. I actually am not a big fan of jean shirts but when I saw this one, I totally fell in love. The color and the cut is perfectly gorgeous. You can also easily use this item to create a layered look.  
The colorful bracelets are from the same collection as well- pretty festive, no?
Shades from H&M, bought them around two weeks ago.

fashiononboard

6 Comments

  1. gerçekten çok güzel 😉 merakımdan soruyorum rüya'cım bu gözlükler günlük hayatta kullanmak için uygun mu?(giyim mağazalarında satılan gözlüklerden bahsediyorum genel olarak) tavsiye eder misin yani göz sağlığı açısından?çok beğendim çünkü gözlüğü bilgilendirirsen sevinirim ^.^

    • cok tesekkur ederim! 🙂 mutlaka uv protection'i ile ilgili bilgilendirme oluyor urunlerin ustunde, iyice bakmak lazim. ama yine de unutma ki gercek bir protection istiyorsan bunun icin ozel cam kullanan firmalarin gozluklerini tercih etmen daha dogru olacaktir.

  2. Saçlariiiiinnn <3 nasil bu kadar gür olabiliyor, maşallah 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *