Sailing with Savarona

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S III’ün lansmanı için Çarşamba akşamı Savarona’da muhteşem bir partideydik. Savarona hareket ettikten sonra Rumeli Hisarı açıklarında durduk ve Hisar’a yansıtılan muhteşem bir gösteri izledik. Doğrusunu söylemek gerekirse, Samsung bugüne kadar gördüğüm en etkileyici lansmana imza attı! 

İlerleyen dakikalarda heyecanla beklediğim Ajda Pekkan konseri başladı! Savarona Boğaz’da ilerlerken Ajda sahnede en sevdiğim parçalarnı söyledi. 
Bol bol eğlendik ve gerçekten unutulmaz bir gece geçirdik! Gecede Zara’dan aldığım floral eteğimi kullandım. Vazgeçilmezim beyaz tshirt yine başrolde. Bu sefer inci yaka ve inci detaylı çanta ile geceye uygun hale geldi.

This Wednesday I was invited to a special event hosted by Samsung at Savarona. Savarona is a historical yacht which used to belong to Ataturk when he was alive. Samsung launched its new smart phone Galaxy S III at this event. Had a tour at the Bosphorus and Ajda Pekkan hit the stage, we danced and singed and had so much fun! And let me tell you this was the fantastic event ever.

fashiononboard

13 Comments

  1. Ruyaaa cok tatli olmussun etegine bayildim ve basic beyaz sortunu boyle chic hale getirmen ise tarzindaki sadeligi ve yaraticiligi sevmekte ne kadar hakli oldugumu bikez daha kanitliyor <333

  2. ben bu kombine bayildiiiiiiiiim…cok cok cok hos görünüyorsun rüya :))))) bu etegi böyle basic shirtle kombinlemen, cantanla kolyenin uyumu…masallah süpersin:))))

  3. Etek zarada son zamanlarda gördüğüm muhteşemlerin en muhteşemi. Yine harika görünüyorsun, saç&makyaj on numara:P

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *