Plaid on pied-de-poule, so manrepelling!

Dünden merhaba!
Havaların aşırı soğuması ile birlikte gördüğünüz üzere çorap sezonunu ben de artık açmış bulunuyorum, yaşasın! Salı günkü fırtına, yoğunluk ve saat 6’ya kurulan alarmın- her nasılsa- 7:30’da çalması sebebiyle (evet, erteleye erteleye bir buçuk saat ertelemişim) apar topar kendimi evden dışarı attım. Böyle günlerde giyinmeye pek halim olmuyor ne yalan söyleyeyim ve hemen işin kolayına kaçıyorum.
İçimde soğuktan dolayı detaylarını çekememiş olsam da aslında geçen seneki IFW’de giydiğim gri, yakaları beyaz ve siyah detaylı Zara sweatshirt elbisem var. İyi ki almışım, tek kelimeyle müthiş bir kurtarıcı. Bir de bu tip elbiselerin altına giymek için süet bir bootie almam gerektiğine karar verdim. Aklımda aslında bir model var ve eğer öyle bir bootie bulursam harika kombinlerim şimdiden hazır bile.
Cuma’ya kadar kendinize çok iyi bakın, iki gün sonra yeni post’ta görüşmek üzere!

Hello from yesterday!
After snoozing the alarm from 6 to 7:30am, I was veeery (!) ready to go for a super busy Tuesday. So after jumping out of the bed, I knew what I had to do and went through my closet and found out my safety-side armour aka my Zara grey sweatshirt dress which was actually bought for and also worn during last year’s IFW.
You may also notice that I have opened up the “let’s wear socks” season- finally 
at the end of January.
Plus, while taking a look at the pics I have deciced that I really need a pair of suede booties to wear with these type of dresses. Hopefully I will soon bump into my dream pair and believe me I have some really cool outfits ready for them! Take care until Friday amigos, I will be back with a new post!
Wearing
Mango coat, Zara dress, scarf and heels, American Apparel clutch, Mango and Quqla bracelets

fashiononboard

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *