October 1st

Hoşgeldin Ekim! Şu yeni gelişen pantolon üstüne etek giyme ataklarını aslında korkuyla takip ediyorum, ama yeni şeyler denemekten de çekinmemek gerektiğine inanıyorum. Tabi söz konusu benim stil anlayışımda yenilik olunca gördüğünüz gibi başlangıç noktasından sadece bir adım öteye gidebildiğimi söyleyebiliriz. Ana parçalar (sivri burun topuklular, skinny jean ve beyaz tshirt) hala yerli yerinde. Deneysel nokta ise ipek Silk & Cashmere eşarbın boyun bölgesiyle alakasız bir yerlerde kullanılmış olması. Sonuç çok da fena sayılmaz, hatta aramızda tatlı bir bağ oluştuğunu dahi söyleyebilirim. Ve şimdi yorumlarrrrr.

                                            
I am actually such a distant observer to the skirt over pants trend. But after I put my musts (pointed toe heels, skinny jeans and my all time fave item white tee) on, I felt the light of courage within for a safe trip to explore this new trend. Well, skirt would be too much to handle, hence this silk Silk & Cashmere scarf got my blessing. The result is not that disgusting. I can even say that I kinda likey. And now your comments.


fashiononboard

9 Comments

  1. arada değişiklik yapmanı destekliyorum tarzın bunu kaldırıyor çünkü. sevgiler.

  2. beyaz bir mini üzerine sanki etekle bütünmüş havasıda verebilir. yaz sahillerinde dikkat çekebilir. ama çok farklı olmuş. sevdim (^-^)

  3. Fashion week street style karelerini animsadim cok farkli sana yakistigi ise su goturmez gercek.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *