NEW WEEK

Günaydın yeni hafta!
Bu hafta yine dolu dolu bir programım var. Boş durmak yasak! 
Yeni heyecanım olan #ruyaXmija koleksiyonundan bir parça ile haftaya başlamak istedim. Etiketlerindeki Rüya Büyüktetik ♥ Mija yazısını görmek bile beni inanılmaz mutlu ediyor. Aslında bu parçayı haftasonu giydim ancak o kadar herşeyle ve her durumla uygun bir parça ki sanırım 7/24 üstümden çıkmayacak. 
Ps. Buradaki renk beyaz. Vizon ve siyahına bakmayı da unutma. Koleksiyon mymija.com‘da satışta.
Görüşürüz! 🙂
Good morning new week!

My schedule is pretty packed again– as very usual.

I wanted to start this brand new week with my new excitement. You know I prepared a capsule collection for mymija.com and this white blouse is labeled as Rüya Büyüktetik ♥ Mija- which makes me super happy every time I see it. I am so in love with this piece that I really want to wear it 7/24.

Ps. The collection can be shipped worldwide. Do not forget to check the other colours and other pieces on mymija.com

See you! Xx.

fashiononboard

4 Comments

  1. Oncelikle yeni koleksiyonunuz hayirli olsun 🙂 Hepsi cokk guzeller. Beyaz ve vizon takimlar arasinda kaldim, gormeden alacagim icin emin olamadim, ten renklerimiz benziyo. Sizin favoriniz hangisi?

  2. Oncelikle yeni koleksiyonunuz hayirli olsun 🙂 Hepsi cokk guzeller. Beyaz ve vizon takimlar arasinda kaldim, gormeden alacagim icin emin olamadim, ten renklerimiz benziyo. Sizin favoriniz hangisi?

    • guzel sozleriniz icin cok tesekkurler. ben ikisini de cok severek kullaniyorum, siz gardirobunuzun geneline gore bir secim yapin derim 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *