Moodboard. July.

Herkese merhaba! Yepyeni bir ay daha başlıyor. Temmuz benim doğumgünümün de olduğu ay. Sıcağını sevmesem de kendisini bu sebeple çok seviyorum. Şu aralar uzun tatillere gidemesem de ufak kaçamaklar ile İstanbul’dan ara ara uzaklaşıyorum. Temmuz için hazırladığım moodboard’umda da tatil teması baş rolde. Kıyafetler, makyajlar, saçlar herşey doğala en yakın halde. Sadece tatil anında değil şehirde kaldığımızda da yazı ne hafif şekliyle yaşıyoruz. En güzeli de bu.
Bu Temmuz ayının bana getirdiği bir güzellik de şu; shoes & more markası Mercedes Benz Berlin Fashion Week’te Türk tasarımcılarımızın ayakkabı sponsoru ve markanın görsellerini fashiononboard ekibi hazırladı. “Follow the magic” kısmı işte bu ve çok heyecanlı birşey bu benim için. 
Mutlulukla geçireceğimiz güzel günler diliyorum hepimize! ♥
Jello July! Here is a brand new month waiting for us to rule it! I am here in Istanbul and trying to calm myself down with short getaways. However my body, soul and mind are all in the holiday mood- which is also reflected to my July moodboard. Makeup goes fresh, hair goes undone, everything is so soft and summerish. July is also my birthday month, that is the reason why I lovey though the temperature goes extremely hot. 
Anyways, this month has some other good news for me as well. shoes & more brand is the footwear sponsor to the Turkish designers on the runway of Mercedes Benz Berlin Fashion Week and fashiononboard team created the visuals of the brand for this major event. That means I am about die of excitement and joy. This is the “follow the magic” part!
Wishing us all a blissful July, keep me posted about your news  

fashiononboard

2 Comments

  1. Temmuz en güzel ay bence 🙂
    çünkü benim de dogumgünüm temmuzda , yavastan hediye bakmaya basladım kendime hatta itiraf ediyim zaten 1 aydır konuyla ilgileniyordum!
    Sen de benim gibimisin bilmiyorum ama ben bu dogumgünü olayına çok önem veriyorum 🙂
    Blogu sevdim takipteyim +1

  2. temmuza bayılırım sıcacıktr tatıldırrr :))) baska ayları sevmem keske hep yaz olsa pofff:)) bu arada dogumgunun sımdıden kutlu mutlu olsun :)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *