Meet “Lady Petite”

Çarşamba günü Les Ottomans’da düzenlenen özel davette Jival yeni koleksiyonunu ve her yıl çıkarttığı, bu sayıda da Sinem Kobal’ı kapağına taşıdığı dergisini tanıttı. 
Pırlanta konusunda önemli bilgiler edindiğimiz davet çok keyifli geçti. 
Lady Petite koleksiyonu özellikle günlük hayatta pırlantadan vazgeçmeden rahatlıkla kullanabileceğimiz nispeten daha spor, çok şık ve zarif parçalardan oluşuyor. Beğendiğim parçaları sizler için tek tek denedim. Ayrıca önümüzdeki günlerde Jival ile birlikte Pırlanta Atölyesi’nde bir çalışma gerçekleştirmeyi de gündemimize aldık. 

Davette benim bileğimde Tresera, Forever New ve Topshop bilekliklerim vardı. Mango ipek pantolon ve ipek beyaz derin V yakalı gömleğimi İpekyol kolyem ile birlikte kullandım.

 

This Wednesday morning I was invited to a special event hosted by Jival Diamonds, which took place in Les Ottomans Hotel. The new collection “Lady Petite” which is more suitable for daily use with very trendy pieces is introduced to us. Tried my fave ones for you! 
Hope you enjoy the pics!
I am wearing my Mango silk pants and deep V neck white silk shirt combined with my fave Ipekyol necklace. Bracelets from Tresera, Topshop and Forever New.

fashiononboard

5 Comments

  1. bayildim bu kombine hatta bayilmadim bittim yerim o derin dekolteni. Bustiyer, gomlek, pantolon ve ayakkabi uyumun muhtesem tatlim. Stilini cok seviyorum sadeligin gercekten ne anlama geldigini ve onu nerde nasil kullanman gerektigini biliyosun 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *