The Major Accessory Report by fashiononboard

Geçtiğimiz kıştan bu yana armparty düşkünlüğüm bildiğiniz üzere tavan yapmış durumda. Bu da beni sürekli daha farklı bileklikler ve o bilekliklerle kullanabileceğim farklı kolyeler, aksesuarlar bulmaya yönlendiriyor. 
Baktım ki bu aralar bu keşifler tavan yaptı, ben de kapsamlı bir aksesuar dosyası 
hazırlayıp ne var ne yok sizinle paylaşmak istedim. 
Hadi başlayalım!

Begart  Sevgili Begüm Akdoğanlar’ın egzotik deriler kullanarak tasarladığı bu harika bileklikler ile aşk yaşadığımız bir gerçek. Şu aralar özellikle bütün blogger “B” çemberinde 🙂 Zımbalı modeller de yolda, B charm’lı modeller için mutlaka Lidyana’ya göz atın derim. Bunun haricinde Begart’ın cuff’ları ve clutch’ları da mevcut. Building’lerde, Ankara’da Me & Designers’da ve Bursa’da Güzel Bir Gün’de mevcutlar! Kısa sürede vazgeçilmeziniz olacak kendimden biliyorum 🙂
Love without a cause by Ahu Atesel  Ahu’yu blog’undan zaten tanıyorsunuz ama bu muhteşem yeteneği ile belki de yeni tanışıyorsunuz 🙂 Özellikle yaz için birebir olan bu harikulade renklerdeki tasarımlara yakında Lidyana’dan da ulaşabileceksiniz. Ama sabretmek zor, biliyorum o yuzden kendisiyle ahuatesel@gmail.com adresinden de irtibata geçebilir, her gün yeni bir parça eklediği koleksiyona göz atabilirsiniz. Ayrıca Love without a cause’lar Bursa’da Güzel Bir Gün Butik’te de yerlerini almışlar. Ankara için de planlar var!
Vreskala  Bu kolyeler ile Bebek Şenliği’nde tanıştım ve gördüğüm anda almam gerektiğini biliyordum. Üzeri aynalı olan bu WOOOOW gerçekten görenlere de aynı tepkiyi verdirdi 🙂 Özellikle neon tshirt’lerin üzerinde harika duruyor!  http://vreskala.blogspot.com’dan kendilerine ulaşabilirsiniz.
  
Didem’in İzi “Death Kingdom” bileklik Aksesuar konusu açıldığında Didem’in izi’ni es geçmek imkansız. Benim alışveriş listemde kuru kafalı kolyeleri de var. Buse Terim’in Nişantaşı House Otel’de gerçekleştirdiği pop up store projesinden aldığım Didem’in izi bilekliğe ve markanın diğer tüm güzelliklerine 
yine Lidyana’dan ulaşabilirsiniz. 
Siyah cage ring ise Asos’tan. Hızlıca tükeniyor, elinizi çabuk tutun derim 🙂
Elif – Şimal Bu dünya tatlısı tasarımlarla Bebek Şenliği’nde tanışma fırsatı buldum. O kalabalıkta gözüme kestirdiğim bu bilekliği kapabildim 🙂 Oysa ki daha ne gömlekler, elbiseler, çantalar vardı anlatamam. Böyle rengarenk tasarımları seviyorsanız, www.simalelif.com’dan mutlaka onlara ulaşın.

Richie Rich Jewellery Her nerede olursam olayım çaldığında hoplaya zıplaya eşlik ettiğim “I follow rivers”ı artık boynumda da taşıyorum. 
Şimdiki hedef “Moves Like Jagger”. Belki kendime Temmuz’da doğumgünü hediyem olur. Özellikle yaz için harika bir alternatif Richie Rich Jewellery. 
Bu güzellikler için de Lidyana’ya 🙂
d’Arc by İlknur Karasoy Herkeste bir harfler görüyordum uzunca bir süredir. Etrafta gördüğüm bu harflerin peşine düşünce d’Arc ile tanıştım. Renk renk deri bileklikler üzerine dilediğiniz charm’ı ekleyebilirsiniz. Benim ilk tercihim fuşya oldu. İkincisi de İlknur Karasoy’un da favorisi olan siyahtan yana olacak 🙂
d’Arc’ları da Lidyana’da bulabilirsiniz.

Tugba’s Atelier İşte en değerli armağan! Tuğba shoes & more için düzenlediğim partiye gelirken eli boş gelmemiş ve benim için iki güzel bileklik yapmış. Hatta daha neler neler yapmış, buyrun siz de tugbasatelier@gmail.com’dan kendisiyle irtibata geçip bu güzellikleri arm party’nize doğru taşıyın derim 🙂
So guys, you are already aware of the fact that I am into this armparty trend since last winter. This love for armparty leads me to find unique and different bracelets and accessories, and lately here I am writing a major report on my new purchases 🙂

Begart by Begum Akdoganlar offers you cuffs, clutches and bracelets made with egzotic leathers. You can find her designs on Lidyana’s web site, Building Shares in Istanbul, Me & Designers in Ankara and Guzel bir gun boutique in Bursa. These designs are definitely “once bitten, forever smitten”.

Love without a cause by Ahu Atesel offers you the best colorful armcandies ever! You basicly know Ahu through her own style blog but this is the new features she shared with us lately. There are many different kinds of bracelets so it is better to contact her via ahuatesel@gmail.com and stay tuned.

The “Woooow” Vreskala necklace is the one that I got from Bebek Senligi. The “wow” has a mirrored surface and boosts the neon shirts up! I am in love with it. Vreskala has a blog of its own, you can click vreskala.blogspot.com

Didem’in izi skull bracelet is the one that I chose from many different types of bracelets that Didem designed. The next step will be to get the skulled necklaces. Can be found at Lidyana’s web site. Definitely a must have! Also the black cage ring is from Asos. Do not also miss that one, goes immediately out of stock.

Elif-Simal are two lovely friends with a superb sense of style. Got this minty-pinky handmade bracelet from Bebek Senligi. It is not only the lovely bracelets they design but the major blouses, shirts, earrings, clutches and everything makes them so unique. They can be reached via simalelif.com. 
Do not miss these cupcakes!

The “I follow you” necklace by Richie Rich Jewellery can be found on Lidyana’s web site with many different hit song mottos. My next move will be “Moves Like Jagger”- thinking about it as a bday gift for myself. Wait for me July!
d’Arc by Ilknur Karasoy is another hip armcandy with the letter charms on the colorful leather bracelets. They can be found at Lidyana’s web site as well. This is the fuchsia one and I will get a black one as well.

The last one comes from Tugba Tunckaya, you are familiar with her name from her blog- Tugba’s Atelier. She made these lovely green and pink bracelets for me and she is doing really major bracelets as well. You can reach her via tugbasatelier@gmail.com for any questions and orders.

fashiononboard

5 Comments

  1. Bir cogu bildigim markalardı, ozellikle Richie rich cok eglenceli, Begart'ı da cok basarılı buluyorum. Ahu Atesel'in tasarımları da pek cici!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *