Maison Martin Margiela with H&M

Dün sonunda yağmurlu ve korkunç trafikli bir İstanbul’a rağmen Maison Martin Margiela’nın H&M için hazırladığı koleksiyonla tanışmak üzere H&M showroom’undaydık. Maison Martin Margiela moda dünyasının en cool tavırlı moda evlerinden biri. Reklam vermez, kıyafetlerine etiket dikmez onları sadece numaralandırır. Dolayısıyla bu oldukça gizemli markanın H&M için hazırladığı koleksiyon hepimizde büyük heyecan uyandırmıştı. Sonuç; yanılmadık! Favori parçalarım candy bag’ler ve pleksi topuklular. Ayrıca bu uyanmaya direnen palto ve sütyen görünümlü body koleksiyonun bence en iddialı iki parçası. Oversize paltolar ve ceketler oldukça dikkat çekici. Ayrıca koleksiyonda erkekler için de harika parçalar var. Showroom’da çektiğimiz mini video ise haftabaşı YouTube’da ve tabi ki burada olacak. Margiela with H&M koleksiyonu 15 Kasım’da İstinyepark’ta satışa çıkıyor. Yerinizi alın!
Mission accomplished! Rainy Istanbul weather, terminated. Massive traffic jam, terminated. Finally arrived where I am meant to be and it is definitely the H&M Showroom where I was about meet the to-die-for Maison Martin Margiela with H&M collection. Been so excited since I heard about the collab as MMM is one of the most coolest fashion houses ever. Never advirteses, numbers their pieces instead of labeling them and etc.  Here are my fave picks from the collection. Do not also miss the oversize jackets and men collection as well. We also shot a mini video for our YouTube page and it will be on air next week! Margiela with H&M will launch on November 15th in Istinyepark/Istanbul. For your own city, do not forget to check H&M’s official web site. Get in the line guys!

fashiononboard

13 Comments

 1. Ah o ayakkabilar burda bi kez daha gormek kalbimi eritti resmen:) Peki ilk fotograftaki montun sana yakismasi ve o tatliligin nediir:)) ♥

 2. Pofuduk Rüyaaa aynı konuşma baloncukları gibi olmuşsun bayıldım hahaha:)

  Sevgilerimle
  Sümeyra

  birdilimportakal.blogspot.com

 3. Favorim kesinlikle candy bag gumus olan ve pleksi topuklu siyah ayakkabılar, gercekten efsane olmus.

  Martin Margiela ureten biri olarak bu markaya ayrıca bir gonulden bagım var, dediğin gibi ürünlerinde kesinlikle dısarda etiket olmaz, nakıs ve baskı yok denecek kadar az urunde olur ve cogunlukla olmaz. Markanın signature'ı da dısardan sadece beyaz iplikle ensedeki marka etiket dikişidir. H&M'de bunu mu kullandılar bilmiyorum..

  Umarım bu begendiklerim kalırlar satısta! 🙂

 4. Ah o aykkabılar ve candybag. O mont hele sana acayip yakışmış canım.Sanki senin için tasarlanmış.

 5. Pleksi topuklar must have benim için! 🙂 Monta sarınıp büründüğün o ilk karede nasıl tatlısın öyle ve sadece ayaklarının görünmesi bile nasıl yetmiş o kareyi feminenleştirmeye!

 6. Canim benim blogda sormussun buradan cevaplayayim. Plexi ayakkabilar hedefim amma velakin ne renk alsam karar veremiyorum. Bir de 1 ceket gordum siyah. kalabalikta bulabilirsm onu alacagim. candybag icin ise orada karar verecegim 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *