LOOK : FEMININE

Ruya Buyuktetik-Milano Fashion Week-Look 1

Bir kıyafetteki kadınsı dokunuşları aslına bakarsanız epey çok seviyorum. Özellikle Milano şehrin ruhu itibariyle böyle kıyafetler için biçilmiş kaftan. Feminen ruh İtalya’nın havasına çok yakışıyor. Hal böyle olunca ben de dolabımda günlük hayatta çok kullanmadığım parçalara şans veriyorum. Mesela bu dantelli, tüylü, kadife detaylı kalem etek. Aslında günlük hayat için hayli iddialı bir parça ama Milano’daysanız öğle saatlerinde bile olsanız neden bu eteği giymeyeseniz ki? Bu kez hava o kadar soğuk ki ben de bu hayli süslü eteğime biraz deneysellik katıyorum ve topuklularımı bir çift çorap ile giyiyorum. Bu değişikliği siz de sevdiniz mi? Ben şahsen bayıldım!

When in Milano, adding a little feminine touch to your ensemble is crucial. It goes perfect with the soul of the city. Maybe when in Istanbul, I would not wear this skirt during daytime but when it comes to Milano, I could not help but give it a shot. As it was super cold, I experimented this look with a pair of socks and loved the total look like this. What do you think?

Wearing

Zeynep Tosun x İpekyol skirt, Tommy Hilfiger leather jacket, Gianfranco Ferre coat, Mango knit, H&M socks, Zara heels, Rara Atelier bag

MFW look 3

MFW look2

MFW look 4

MFW look 5

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *