Lancôme Visionnaire Week II

İlk haftasında cildimi daha dolgun ve daha aydınlık hale getirmeye başlayan Lancôme Visionnaire krem ile ikinci hafta yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

İkinci hafta kremi kısmen düzensiz kullandığımı söyleyebilirim. Biraz yoğun geçen bir haftaydı ve gece ya da gündüz, aklıma ne zaman geldiyse kremi o zaman sürdüm. 
Bugüne kadar fotoğraflarda beni farklı mimiklerle pek  görmemiş olabilirsiniz ama aslında normal hayatımda biraz fazla konuşkan ve olayları yaşayarak anlatan biriyim. Bu sebeple de malesef ki yaşımın da ilerlemesiyle birlikte ince ince mimik kırışıklıklarına merhaba diyordum. 
Bu haftaki Visionnaire kullanımımdan sonra bu mimik kırışıklıklarında önemli ölçüde azalma hissettim. Cildim gözle görülür şekilde kendi kendini yenilemeye başladı ki bu oldukça mutluluk verici! 

Lancôme Visionnaire’i siz de keşfetmek istiyorsanız beni ve Lancôme Türkiye hesabını instagram’dan takip etmeyi unutmayın!
@ruyabuyuktetik
@lancometurkey

It is my second week with Lancôme Visionnaire and I already have a full and enlightened skin at the end of my first week. 


As it was an extremely busy week, I could not apply Visionnaire regularly. It was either on the morning or in the evening whenever I could find a second to indulge myself a bit. 


You know I do not use many facial expressions in the pictures but actually in my real life I am pretty talkative and literally live what I am speaking. But the clock is ticking and now that I am 27, I see some little lines on my face. I love them actually because it is a sign of what and who I am but does it have to be this early? Well, no!


After my second week with Lancôme Visionnaire, those lines have begun to vanish. My skin has started to renew itself in a very fast way and it is really bliss!


To discover Lancôme Visionnaire do not forget to follow me and Lancôme Turkey on instagram!
@ruyabuyuktetik
@lancometurkey

 

fashiononboard

4 Comments

 1. Yapma allah askina Ruya, ikinci haftadan ne kirisik azalmasi? Durustlugunden suphe etmek istemiyorum ama bu soyledigin hic inandirici degil.

  • merhaba,

   yorumunuz icin oncelikle tesekkurler. ilk haftaki yazimda belirttigim uzere kremle ilgili deneyimlerimi, kullandiktan sonra cildimdeki degisimleri ve gozlemlerimi aktarmaya devam ediyorum. henuz olumsuz bir etki gormedim, olumlu olanlari da samimiyetimle paylastim.

   sevgilerimle,
   ruya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *