IFW Day #3

IFW’nin üçüncü günü benim için Tuvana Büyükçınar, adL+Cengiz Abazoğlu ve Zeynep Tosun defileleri demekti. Zeynep Tosun açık ara favorim ve Tuvana Büyükçınar’ın koleksiyonunu da çok beğendim. adL+Cengiz Abazoğlu defilesi blog bazında sadece fashiononboard.net‘ten ve ecemakar.com‘dan canlı olarak yayınlandı. Benim için çok gurur verici, çok keyifli bir gelişmeydi. Daha nice canlı defile yayınlarına diyorum.
Third day of Istanbul Fashion Week. Attended to Tuvana Buyukcinar, adL+Cengiz Abazoglu and Zeynep Tosun shows. Zeynep Tosun is my ultimate fave. I also loved the collection of Tuvana Buyukcinar’s. Most important thing is that adL+Cengiz Abazoglu show was livestreaming on fashiononboard.net and ecemakar.com. It was major and I really was honored. Fingers crossed for the next livestream shows!

fashiononboard

19 Comments

 1. Bu bilekliklerini ayri seviyorum, bu ayakkabilarini ayri seviyorum, clutchini ayri seviyorum e hepsi bi araya gelince de bi ayri begeniyorum:)) daha nice livestreamlere askim! En guzel fotograflarin arasina girer bence bunlar <3

 2. Ruya=saç!! ama ne sac:)) Senin sade sıklıgını seviyorum.. Toplu resminizi cok begendim hepiniz cok sıksınız fakat Derya'ya burdan kocaman kalp gonderiyorum en sevdigim tarzda giyinmiş:)

 3. ben livestream'i kacirmis olsam da seni burdan tebrik etmek istiyorum !!
  bu gercekten harika bir gelisme ve herkesin blogunda olmayan bir ayrinti !
  blogun benim icin cok özel zaten bu sekilde daha da özel oldu !
  clutch ve bileklikler yine süperler ! detaylara verdigin önem her defasinda farkli bir sekilde
  belli oluyo !
  mükemmelsin rüyam !

 4. Sen hep ceket ve skinny giy olur mu, başkası da giymesin senden sonra :)) giydiği her şeyi yakıştırmanın yanında insanın kendisine en çok yakışanı da böyle kusursuz taşıyabilmesi ayrı bir şey, bu postta bir ayrı beğendim seni canım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *