Hi!

Fotoğraftaki misafire merhaba demeyi unutmayın. Sanırım bir sokak kavgasında kuyruğunu kaybetmiş..
 
Siyah ve beyaz ile aramızdan su sızmıyor. Yazın da pek geleceği olmadığı için işim çok zor sayılmaz. Gerçi bikinilerim bile siyah, beyaz… Kendime bir el atmam lazım.
Schwinn’lerle yaptığımız çekim inanılmaz olumlu tepkiler aldı. Çok mutluyum! Birkaç gün içinde çekilişimiz başlıyor olacak- malum Haziran ayı FashionOnBoard’un birinci yaşına basacağı ay ve yaz ile birlikte bisikletin tadını çıkarmanızı çok istiyorum. Bunun dışında çalışmalarını tamamlamak üzere olduğumuz iki önemli projemiz daha var ve sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum!


Say hi to the little guest in the first pic. She lives in the streets and has lost her tail in a street fight. 

You see I am still doing well with black and whites. It is still so cold in Istanbul.

Plus, I really would like to thank you for your amazing feedbacks on Schwinn photos. The international Schwinn giveaway will start within this week. As you know FashionOnBoard will be ONE year old on June thus I want you to enjoy your rides as quickly as possible! Also, two more projects are about to be finalized and I can’t wait to share them with you! Cheers!

fashiononboard

24 Comments

  1. Siyah ve beyaz et ve tirnak gibidir, sigara ve kahve gibidir, gibidir gibidir iste :))) Hep giyilir her daim giyilir sende pek bir hos olmussun. Su cekilisi baslatsan bende belki hayatimda ilk defa bir cekilisten bise kazanirim 😀

  2. Siyah beyazın uyumunu cok severim hatta bugün ben de siyah beyazım:)) Cok tarz cok hos bi kombin pant harika duruyor

    Sevgiler

  3. aynı benim gibisin, siyah beyaz giymekten hiç sıkılmam sanırım! renkli bir şeyler giyindiğim zaman çevremdekilerin tepkilerinden siyah beyazdan sıkılmış olduklarını anlıyorum ama olsun, ben böyle mutluyum 🙂

  4. süpersin:))) cok seviyorum senin tarzini….bilekliklerine ve ceketine bayildiiiiim yine:)))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *