Hello Wednesday!

Günaydın sevgili herkes! 
Şu anda radyoda en sevdiğim şarkı çalıyor. 
Dünkü tatilden dolayı bugün Pazartesi’ymiş gibi hissediyorum ama aslında iki gün sonra haftasonu ve hayattaki en yakın dostum, Nirvana, Antalya’dan İstanbul’a geliyor bu haftasonu! Daha iyisi olamaz!
Gelelim kıyafetime; en saygı duyduğum projelerden biri olan çöp(m)adam‘ın Nescafe ambalajlarından üretilmiş clutch’ı Mecrea‘dan. Hayatları boyunca düzenli gelire sahip olmamış kadınlar elleriyle bu çantaları ambalaj atıklarından üretiyor, mesela benim çantamı Reyhan yapmış. Mavi çizgili üst Zara (geçen sezon), kolye Twist (geçen sezon), ipek eşofman pantolon Mango (geçen sezon), ayakkabılarım Converse, zincirli yüzük d’Arc ve gözlük H&M.
Good morning dear everyone!
My favorite tune is playing on the radio now and my bestest friend on this planet is coming to Istanbul this weekend so literally nothing can make me happier now. 
Let’s see what I am wearing. Clutch by çöp(m)adam from Mecrea. This is one of the projects that I highly respect. You may love to take a glance at their story from here. My clutch is made out of Nescafe packages by Reyhan. Top from Zara, silk pants from Mango with Converse sneakers, d’Arc ring and H&M shades.

fashiononboard

15 Comments

  1. Nasıl yapıyorsun bilmiyorum Rüya'cım ama sen giydin diye gayet sıradan sayılabilecek bir cizgili tişört ve bir ipek pantolon birden olağanüstü güzellikte bir kombine dönüşüyor. Yine çok beğendim. Seçimleri bu kadar rafine olan bir insan nasıl biridir, nasıl konuşur, nelere güler, ne iş yapar..merak etmemek elde değil. selamlar,özlem

  2. Bu gozlukler ve onceki posttaki gozluklerrr nerdennnnnn plsssssssssssssssssss cvppp:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *