HELLO FROM TODAY!

DSC_0466-1

Dopdolu geçen bir günün ardından hepinize merhaba!

Bugün altı günlük çok keyifli bir etkinliğin ilk günüydü. İstanbul Shopping Fest kapsamında Cevahir Alışveriş Merkezi’nde Pazar günü de dahil olmak üzere 15:00-19:00 saatleri arasında sizlerle buluşmaya, stil ve makyaj tüyoları verip hediyeler dağıtmaya devam edeceğiz. İlk günün heyecanı ve birbirinden içten takipçilerimin de gelişi ile birlikte bugün çok hızlı geçti. Şimdi eve gelir gelmez de günün kıyafet detaylarını sizlerle paylaşmak istedim.

İçinde gayet rahat ve mutlu hissettiğim bir tercih yaptım ve beyaz kruvaze bluzum ile siyah yüksek bel pantolonumu iddialı bir çift topuklu ayakkabı ile birleştirdim. Makyajımı bronz ve doğal tonlarda tuttum, saçlarım ise her zamanki halinde. Zaten giydiğimiz kıyafet içinde kendimizi rahat ve mutlu hissediyorsak, bu iş tamamdır!

Eğer şehir dışındaysanız veya başka sebeplerle etkinliğe katılamıyorsanız, üzülmeyin. Stilinizi oluşturmak adına bir önceki yazıma göz atmayı unutmayın. Yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Hepinize çok sevgiler, desteğiniz için sonsuz teşekkürler!

Hello hello from a very busy and happy day!

During the last week of Istanbul Shopping Fest, I am hosting a beautiful event in Cevahir Shopping Mall where I am sharing style and make-up tips with my followers and the guests of the shopping mall. Today was the first day of this six-days-marathon and I am wearing an outfit which is super typical of me. As long as you are happy and comfortable with your ensemble, nothing can stand in your way!

If you cannot make it to this event, do not worry and take a look at my latest post about identifying your style and building up your wardrobe.

Wearing

Sevda Temli top, Ruya Buyuktetik for Mija pants, Zara SS 16 shoes, Rara Atelier small Dove bag, Zeyy Jewellery bracelet, H&M earrings, Vintage necklace, & other stories ring

DSC_0478-1

DSC_0476-1

DSC_0473-1

DSC_0460-side-1

 

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *