HELLO 2016!

2015!
Ne yıldın ama!

2014 yılı geride kalırken şöyle bir yazı yazmışım blog’a. Şimdi rüzgar gibi hızlıca ama her saniyesi dolu dolu geçen 2015’i geride bıraktık. Bugün yepyeni yılımızın ilk günü. Neler oldu derseniz aslında birçok şey gözünüzün önünde olup bitti. 9 Ocak 2015 günü itibariyle profesyonel hayatı geride bırakıp blog’umu kariyerim haline getirmiştim. Biliyorsunuz ve yakından gördünüz ki hiçbir şey bir gecede olmadı ve de olmuyor. Özellikle kendi işinizi yapıyorsanız gözünüzü açtığınız andan kapatana kadar son sürat çalışmanız gerekiyor. Ama işinizi tutkuyla yapıyorsanız bu çok da dert olmuyor 🙂
Hobi iken çok çalışıp blog’dan hiç vazgeçmemiş olmamın meyvelerini topladığım bir yıl oldu 2015. Yorgun argın halde binbir güçlükle iş çıkışı ya da kısacık iş aralarında katıldığım lansmanlarda, davetlerde tanıştığım birçok kişi ile bu sene bolca vakit geçirme fırsatı buldum. Her bir sohbet bana çok şey kattı, kazandırdı. Bavulum hep kapıdaydı, bolca seyahat ettim. İçime çok sinen projelerde yer alma şansı buldum. Şimdi hayallerim ve hedeflerim bir yıl daha büyüdü ve içimde çok daha büyük bir şevk ile yeni yıla adım atıyorum.
Ve tabii sizden gelen yorumlar, beğeniler ve zaman zaman da eleştiriler bana o kadar mutluluk verdi ve beni o kadar geliştirdi ki.. Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. 2016’nın yeni yolculuğuna beraberce adım atabilmek için sabırsızlanıyorum! 
İyi ki varsınız ve bu yıl herşeyin umduğumuzdan bile daha güzel olmasını temenni ediyorum!
Mutlu yıllar!
2015, what a year!

I wrote up this post while we were saying goodbye to 2014. And now we are saying farewell to 2015 which seems to have passed in the blink of an eye with a lot of new learnings left behind. Today is the first day of a new adventure!

My blog has become my professional career as of January 09, 2015 and I had a chance to meet new people, and also spend more time with the ones that I already met during events I attended after work or in between meetings with a lot of self-sacrifice. All conversations I had with these valuable people has taught me a lot and broadened my vision. 2015 gifted me with a lot of travels both for personal and business purposes. However, you cannot split these two when you are in the business of blogging! And of course, those beautiful projects that I had a chance to be a part of.. I am feeling super blessed!

Nothing comes easy and no success story happens overnight. Especially when you are doing your own business, you do not have a 9-5 but you have to work like 24 hours. But with all that power I gained from 2015, I am now ready to work even more in the new year!

And of course, here comes the most valuable part of this journey; your continuos support and precious feedbacks. Thank you for being always here with me and I am super excited to enjoy another adventure with you all throughout 2016!

Happy new year and may this year bring more than what we are expecting!

fashiononboard

3 Comments

  1. Rüya.. Blog serüvenine başladığın günden beri sürekli takip ediyorum seni.Kombinlerinden tut da hayatın için aldığın kararlar konusunda -Risk alabilmenin önemini- gayet profesyonelce yansıttığın ve seni takip edenleri cesaretlendirdiğin için teşekkür ederim. Kendi vücudunu tanıyan , bazen de canı o an ne isterse giyen ancak bunu stil çerçevesinde uygulayan bir kızdan nasıl class bir kadına dönüştün.. Değişimine ve gelişimine blog sayesinde tanık olmak hem öğretici hem de cesaret verici oldu benim için. Blog kirliliği yaşandığı şu günlerde doğru işler yaparak farkını güzel bir şekilde ortaya koyduğunu düşünüyorum. Dilerim ki bu yıl sana bolca uğur,başarı ve huzur getirsin..
    sevgilerle Gizem

    • Bu ne kadar guzel, ne kadar samimi, ne kadar cesaret ve mutluluk verici bir yorum. Cok ama cok tesekkur ederim. Gercekten cok mutlu oldum, cok duygulandim. Umarim hep beraber cok daha guzel seyler yapariz 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *