H & M Fall 2012

Çarşamba günü H&M’in showroom’unda Sonbahar 2012 koleksiyonunun öngösterimine davetliydik. Henüz yaza hasretken bu gördüğüm süper koleksiyon bana sonbaharı iple çektirmeye başladı bile! 
Kesinlikle sıkıcı bir sonbahar gardırobuna sahip olmayacağınızı temin eden parçalara sahip bu yeni koleksiyon. Parlak ayakkabılar, işlemeli t-shirt’ler,  parlak taşlarla süslenmiş şapkalar, parlak ve büyük kolyeler şıklığın tamamlayıcısı.
Erkek koleksiyonu da bir o kadar zengin parçalara sahip. Özellikle birkaç gömleğe göz koydum ve almadan rahat edemeyeceğim.
H&M ekibi bizi muhteşem ağırladı. Bu keyifli davet için tekrar çok teşekkürler!  
 


This Wednesday I was invited to the showroom of H&M to see the Fall 2012 collection in advance. Let me tell you what, I am now looking forward to having all those pieces in my closet! The collection is full of very fancy pieces that can help you build up major ensembles. Once again I wish to thank H&M team for this lovely event! And dear Onboarders, do not miss the Fall collection of H&M, you will never regret!

fashiononboard

2 Comments

  1. tek kelimeyle koleksiyona bayıldım acaba ne zaman mağazalarda bulabiliriz??

    • sonbahar koleksiyonu bu, ancak her parca farkli donemlerde magazalarda olabilir. benimle irtibatta olursaniz, size begendiginiz parcalarin ne zaman magazalara gelecegini ogrenip iletebilirim 🙂 sevgiler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *