#FOBlovesEsteeLauder

Herkese merhaba! Bir süredir Twitter’dan ve instagram’dan takip ettiğiniz #FOBlovesEsteeLauder yılbaşına özel makyaj günü Pazar günü gerçekleşti. Blog dünyasından bütün dostlarım oradaydı, katılamayan dostlarım da telefonla ve güzel enerjileriyle beni hiç yalnız bırakmadılar. fashiononboard Estée Lauder’in Türkiye’de işbirliği yaptığı ilk blog ve biliyorsunuz 15’inde de sürpriz bir hediye geliyor. Bu makyaj partisi de mini bir kutlamaydı. O gün Tekin Acar Bağdat Caddesi’nin bir bölümü tamamen bizim için ayrılmıştı ve davet planladığımızdan çok daha uzun sürdü. Son dakikaye kadar gelen dostlarım oldu. 
Sizlere, gelen bütün dostlarıma, her gün vakit ayırıp buraya giren herkese, Estée Lauder Türkiye ekibine ve Tekin Acar Bağdat Caddesi çalışanlarına candan teşekkür ediyorum.
For quite a while you have been reading our #FOBlovesEsteeLauder tweets and photos, and here is what it is. Last Sunday FOB lovers gathered in Tekin Acar Cosmetics store in Bagdat Caddesi, Istanbul and we enjoyed some professional make up treatment by Estée Lauder make up artists. fashiononboard is the first blog Estée Lauder is in  collaboration with here in Turkey and we just wanted to celebrate this lovely news with FOB friends. There will also be a surprise for my readers, stay tuned and be patient until December 15th! 
With this chance, I really would love to extend my heartfelt thanks to you, who click on my blog everyday and support me consistently, and to Estée Lauder Turkey team for being so supportive and positive and to Tekin Acar team for their hospitality.
 Ecem – www.ecemakar.com
 Ayşegül – www.stylishtimes.net
 Laçin – www.lacintenel.com
 Laçin’in güzeller güzeli kızı ve davetin onur konuğu Nil
Laçin’s daugther Nil, she is the loveliest!

 Aysun

 Selin
 Lidiya
 Hande – çok sevgili arkadaşım
Hande – she is one of my best friends and was there to support me!

Ece, Ayşegül, Beril, Ahu

Tuba
 Duygu – çok sevgili arkadaşım davette beni yalnız bırakmadı. 
Pazartesi de ofisteki işlerimize gömüldük. 
Duygu – one of my best friends and also my colleague was there to support me. 

 Gözde
Nir – Antalya’dan davet için geldi ve FOB ekibinde kamerasıyla her anı saniye saniye görüntüledi. Herşey YouTube için!
Nir – my dearest sister came to Istanbul for this event, she acted as the cameraman of team FOB and shot every moment for our YouTube video.

 Duju & Ahsen
 Ve babama da beni yalnız bırakmadığı için çok teşekkürler!
A heartfelt thanks to my dad for being there to support me!

fashiononboard

15 Comments

 1. keske o gun bende gelebılse ıdım 🙁 ıste haftasonu full calısmanın ve yurtdıısnda calısmanın acıları artık ınsallah bır sonrakı sefere der operım senı rüyacım 🙂

 2. keşke istanbul'da olsam dedim 🙁 bu arada her fotoğrafından enerji fışkırıyor resmen, ışığın gözlerimi kamaştırdı, ceketin de öyle 🙂

 3. Yaa nasıl güzel enerji fıskırıyo yuzlerden gozlerden, gercekten orada olmayı ben de cok istedim ama cok uzakta kaldıgım icin gelemedim Ruyacım. Gordugum kadarıyla herkese Estee Lauder cok guzel makyaj yapmıs senin ve Lacin'in makyajını ozellikle cok begendim, Selin de cok hos olmus, buradan tebrik ediyorum!

  Ben de senelerdir Estee Lauder'in goz farını, rimelini ve eye-liner'ını kullanıyorum hepsinden de cok memnunum tavsiye ederim gercekten.

  Opuyorum canım,
  Cigdem

 4. Gerçekten çok keyifli geçmiş ben de gelemeyen olarak çok şey kaçırdığımı düşünüyorum.Bir dahaki sefere kaçırmam söz konusu bile olamaz 🙂

 5. Rüyacım bu fotolara bakınca üzüldüm çünkü bende çok isterdim gelmek ama İstanbul'da değildim 🙁 ne güzel geçmiş ve çok eğlenmişe benziyorsunuz 🙂 ayrıca çok şıksın tatlım :*

 6. Herkes super gozukuyor cok guzel bir lansman olmus, ama babanla oln kareyi ilk gorunce daha alttaki yaziyi okumadan Hollywood aktoru ile poz verdin sandim.:)

  xxx

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *