Flat-tening

Uyandığımdan bu yana sadece 3 saat geçmiş olmasına rağmen bu kadar kısa süreye nasıl “köprüler aşırı yoğundur, lütfen arabalı vapuru kullanınız” adlı bir uyarı, bir küçük kaza, bir devasa trafik sıkıştırabildim gerçekten bilemiyorum. Ama evet, hepsi oldu ve böyle bir günden hepinize günaydın! 
Düz ayakkabılar ile uzun vadede aram hiç iyi değil. İki dizimde de kronik bir sakatlık var tenis oynadığım dönemden kalan ve düz ayakkabılarla birkaç saat haşır neşir olursam neredeyse sedyelik oluyorum ve birkaç gün acısını çekiyorum. Peki bu noktada sormak isterim size, herhangi bir kadını bu “küçük” bahaneler sevdiği ayakkabıyı giymekten alıkoyabilir mi? Cevapları duyar gibiyim. Benim için de öyle. Bu Zara babetlerle bir süre daha hastanelik olmaya razıyım (babacım umarım bu satırları okumuyorsundur). Hepinize harika bir gün diliyorum! 
It is been only 3 hours since I woke up and I am literally having a crazy fancy day! Faced a warning saying bridges are full, use the ferries, had a minor car accident, tried different roads to come to the office on time, which ended up with a 30 minutes delay. Anyways, here I am, alive, healthy.
This post is supposed to be about my new crush- Zara glittering ballet flats. They are new in stores and I keep wearing them regardless of the fact that I have chronic problems with both of my knees- a little “souvenier” from my tennis years. Should not wear flats for a couple of hours or I end up at the emergency service of any hospital around. But a “little” problem cannot stop a girl from wearing her fave shoes, can it? P.s.Hope dad does not read this post.

 

fashiononboard

40 Comments

 1. Her zamanki gibi çok alımlı ve güzelsin ♥ Ben saçlarına bayılıyorum yaa maşallah diyeyim nazar değmesin kendin mi yapıyorsun saçlarını eğer oyleyse nasıl acaba çok yakışıyor sana bu dalgalar 🙂

 2. Yine çok güzelsin bende saçlarına bayılıyorum.Benimde ayağımda problem olduğundan dolayı bende topuklu giymemem gerek ama bunlar benide alıkoymuyor 🙂

 3. Rüya yine muhteşemsin 🙂 bı gün bize saçlarını nasıl yaptığını anlatan bı post ya video hazırlasan ya 🙂

 4. Your outfit is amazing! As well as you are) Could you please write the brand name of the jeans and the white coat. They are stunning.
  Best, Katya

 5. allahim ya o sevimli beyaz montun gibi seni sarip sarmalamak istiyorum ruya. Bayildim herseyine. Su pantolonlarda en cok sana yakisiyor. ya sana hersey yakisiyor. Masallaaahhh en sevdigim bloggersin nolur bir suru post yap ve lutfen pantolonun nerden adi nedir nasil bulabilirim yardim et =)
  cok cok sevgiler
  N.

 6. Üzerindeki bu güzel kabanı nereden aldın? Hiçbir Zara'dan bulamıyorum da.. Şube ismi söylemen mümkün mü, kalmış mıdır bilemedim bu zamana tabi :)Şimdiden teşekkürler..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *