Diamonds are a girl’s best friend

Sevgililer Günü dedikleri kendinizi sevme günü olsa, alsanız en yakın arkadaşlarınızı ve kendinize kocaman bir gün ayırsanız, biraz macaron, şampanya, ardından güzel bir akşam yemeği ve parlak taşlar da size eşlik etse, kendinizi doyasıya şımartsanız nasıl olur? Biz bunun bir “öngösterimi”ni Meriç ve Nil ile Sofa Hotel’de Boybeyi‘nin muhteşem mücevherleriyle birlikte Cumartesi günü yaptık bile. En nihayetinde, kız arkadaşlar kalıcıdır, mücevherler de kızların en yakın arkadaşıdır. 
Bugün 14 Şubat için güzel bir plan yapın!
Pin February 14th as the day to love and indulge yourself on your calendars. Meet your girls, you know your girl friends are always there, just like the diamonds. Consider having some champagne, macarons, followed by a delish dinner
and some shiny little stones to brighten up your day.  
Last Saturday, we just made a little preview for this with Meric and Nil at 
the Sofa Hotel with Boybeyi Jewellery.
At the end of the day, we all know diamonds are a girl’s best friend!

fashiononboard

26 Comments

  1. Fotograflara bayildim ay gercekten cok basarili 🙂 boyle dergilerdeki reklam kampanyalarindaki gibi olmus 🙂 gunden gune blog guzellesiyor mu ne! ^.^

  2. Özellikle ilk fotoğrafınıza bayıldım. Harika görünüyorsunuz.Pırlanta konusuna da katılıyorum. Hatta taşın büyüklüğü artıkça dostluğuda doğru orantılı artıyor bile diyebiliriz:)))

  3. Rüyacım tüm postlarda gözlerim resmen sana gitti, yani hepiniz ışıl ışıl olmuşsunuz ama sen bir başka güzel olmuşsun canım, pozların havan çok başka… harika bir etkinlik olmuş!

  4. gercekten rüya her biriniz ayrı ayrı ışıldıyorsunuz … çok güzel bir gün geçirmissiniz o da cok belli ve ben kıskanarak hafta sonu inst. sizi izledm işte patronumun kızacagını bile bile:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *