Boyish


Öncelikle flashı bol bu fotoğraflar için özür diliyorum. Gündüz çekme fırsatımız olmadığı için gece iş dönüşü biraz flash kullanmak zorunda kaldık. Sonuç üzücüydü, tabi yine de hiç post yapmamaktan iyidir. Üstümdekilere gelecek olursak ayakkabılarım aslında neredeyse bu senenin başında aldığım almost12‘nin el yapımı oxford’ları. Kolyem her ne kadar burada siyah gibi çıksa da “peacock” der-liebling. Gömlek ve pantolonum Mango‘dan. Çanta Guess, kullanıla kullanıla harap olsa da hala yerine başkalarını sevemediğim için kendisinden vazgeçemiyorum. Bu arada bu akşam Antalya’ya gidiyorum. Daha önce bahsettim mi bilmiyorum ama hayattaki en yakın dostum Antalya’da yaşıyor. Birkaç aydır onu göremiyorum, o yüzden çok heyecanlıyım. Antalya yağışlı olacakmış ama hava güzel ve güneşli olursa oradan keyifli bir video bile çıkabilir! Herkese şimdiden mutlu Cumalar ve haftasonları! First of all please accept my apologies for the bloody flashy pics. Had no choice but to have a quick shot after office. Better than no posts, no? Re the outfit, I am wearing Mango shirt and pants and a pair of handmade studded oxford shoes by almost12– bought them on the beginning of this year actually. The necklace is by der-liebling, and it is not black it is actually “peacock”. For a more clear view bear with me and I will share the without-flash-version of this beauty soon. The clutch is from Guess. Bought 3 years ago, a bit torn but still cannot find any better substitutions so will keep our love alive. Tonight I am flying out to Antalya to see my best of best friend, so won’t be here for two days. Wishing you a happy Friday and a lovely weekend people! 

fashiononboard

21 Comments

 1. Günaydıın flashlıfda gaaayet hoşsun, Antalya'da iyi eğlenceler videonu bekliyoruz:))

  sevgilerimle
  Sümeyra

  birdilimportakal.blogspot.com

 2. ayakkabilarina ba yil dim. oyle maskulen bi parcayi kolyenle ve cantanla o kadar guzel yumusatmissin ki tam sen olmus !:) haarika!
  ps. bu cantayi ben de pek pek cok begeniyorum:))
  <3

 3. gömleğe pantolona bayıldım 🙂 benimde Antalyada arkadaşlarım var görmeyeli yıllar oldu çok şanslısın bol eğlenceli haftasonları dilerim

 4. Maskülen ama bir o kadar da kadınsı nasıl olunur?'un cevabı bu post olabilir Rüya'cım :)hand made oxford'ların sharp duruşu, gömleğin salaş şık havası ve o ışıl ışıl parlayan gözlerimi alamadığım yeni der liebling'inle harika görünüyorsun canım :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *