BIRTHDAY LOOK

Hayatımda geçirdiğim en güzel doğumgünlerinden birinden merhaba! 

Doğumgünü kutlamaları aslında birkaç gün öncesinde başlamıştı, dolayısıyla asıl doğumgünüme keyfim harika yerinde başladım. Sabah özenle hazırlandım ofise giderken, radyoda bütün gün sevdiğim şarkılar çaldı. Bütün sevdiklerimle biraradaydım. Telefonum bütün gün elimden düşmedi, iyi dileklerle doldum taştım. 
Kıyafet fotoğraflarını telefonla çektiğimiz için kalitesini idare edin. Diğerleri kadar iyi olmasa da paylaşmadan edemezdim. Böylesine özel ve keyifli bir günde kışın aldığım ve düne kadar hala etiketi üstünde duran Peter Pilotto for Target eteğimi, benim için apayrı bir yeri olan, kendi maaşımla aldığım ilk Louboutin Pigalle’lerimle giydim. Geçen hafta indirimden aldığım Zara bluzum da bu kombin için biçilmiş kaftan oldu. Paris’e son gittiğimizde & Other Stories‘ten aldığım şeffaf clutch ise bugünlerde en severek kullandığım aksesuarım. 
Hepsini geçtim, insanın suratındaki gülümseme bu hayattaki en güzel aksesuarı ve sevdiklerinin ona verebileceği en güzel hediye! Sizin de her gününüz doğumgününüz gibi keyifli, neşeli, sevgi ve ışık dolu geçsin!

Hello from one of the best birthdays I ever had!
Well actually the celebrations started a few days prior to the big day so when it was July 21st I was already on my festive spirit.
I decided to wear my brand new pieces for this beautiful day and this Peter Pilotto for Target skirt made its debut with my first Louboutin Pigalle pumps that I bought with my own salary.
I always hide some pieces I love for some lovely occasions and this skirt is one of them. I even cut its tags that morning although I bought it in winter.
Top is newly bought from Zara, and it really is the perfect match to the skirt. And my see-thru clutch that I bought during our latest trip to Paris is from & Other Stories
So.. 
Thank you to my family, my dear friends, dear Onboarders for making me feel extremely happy when I am struggling the reality in turning into 27! I love you and I am so happy that I have you!

fashiononboard

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *